Lennujuhtimine on ĂĽks esimesi rakendusi, mis pakub peer-to-peer funktsionaalsust

Fly Control koos peer-to-peer

Uue käivitamisel OS 3.0 iPhone’i jaoks ei luba Apple failivahetust bluetooth ootuspäraselt, kuid rakenduste vahelise teabe vahetamise sĂĽsteemi rakendamine on vajalik Peer-to-Peer. See võimaldab teil mänge luua mitmikmäng (palju mängijaid) on ĂĽhendatud selle võrguga, mis oli varem võimalik ainult wi-fi kaudu ja mille tõttu kaks inimest ei saanud omavahel traadita internetita kohtades mängida.

Ja nĂĽĂĽd hakkavad seda funktsiooni kasutavad mängud ilmuma App Store’i. Ăśks esimestest on juba teada Lennujuhtimine, autor Firemint.

Lennujuhtimine on mäng, kus eesmärk on lennuliikluse juhtimine ning sissetulevate lennukite ja helikopterite maandumiste kontrollimine. Ma ei maini seda kunagi siin, sest see on mäng, mis mind natuke häirib. Võib-olla ei õnnestunud mul oma oskamatuse tõttu kunagi päästa rohkem kui 33 lennukit. Kuid on palju inimesi, kellele see meeldib.

Mitmikmängu valimisel saate ühenduse luua teiste seadmetega, jagada lennukit.

Vaadake mitmikmänge videost:

Mänge leiate Argentina või Ameerika App Store’ist (link), kuna Brasiilias sellist kategooriat pole (vaadake miks siin). Mitme mängijaga rakendused ei ĂĽhildu esimese põlvkonna iPhone’i ja iPod touchiga.

UUENDAMINE (13:10): jah, ma ei saa sellest aru, kuid uuesti mängides sain aru, et mäng võimaldab tegelikult saata teatud tüüpi lennukeid teistele seadmetele, näiteks punased ühel ja kollased ning helikopterid teisele. Sellegipoolest ei näe ma selles suurt eelist.