Lenovo ajakohastab oma perekesksete ja sisu jagavate tahvelarvutite kataloogi

Lähikuudel jõuavad poodidesse Lenovo uue põlvkonna tahvelarvutikollektsioonid, mille toiteallikaks on Androidi operatsioonisüsteem. Hiina tootja sõnul on erinevad mudelid vastupidavamad, õhemad ja kergemad, soovitatav sisu ja meelelahutushetkede jagamiseks perekonnale.

On viis uut mudelit, mille pakkumised keskenduvad erinevatele kasutajate vajadustele, hindadele, liikumisvõimele ja kasutusmugavusele, eriti noorimatele pereliikmetele.

E-seeria lisab kolm uut mudelit, mida pered saavad valida vastavalt oma eelarvele. Lenovo Tab E7 on algtaseme seade ja selle eesmärk on pakkuda hinna ja kvaliteedi suhet. See seade pakub lihtsamaid spetsifikatsioone, mida toetab Android Oreo Go Edition kergemate rakenduste käitamiseks, kuna sellel on ainult 1 GB RAM ja 16 GB salvestusruumi. Sellel on 7-tolline raam ja paksus 10,33 mm, mis on mõeldud lastele kaasaskandmiseks. Sest tootja sõnul lubab see mudel videote esitamiseks viis tundi autonoomiat, kuni peate laadima. Tahvelarvuti jõuab septembris poodidesse alates 79 eurost koos tagakaanega.

Mudelid Tab E8 ja Tab E10 pakuvad 8 ja 10 tolliseid HD-ekraane ning keskenduvad audiovisuaalse sisu komponendile. E8-l on Dolby Atmose eesmised kõlarid, samal ajal kui E10 integreerib need kaks kaasahaaravama ja kinematograafilisema kogemuse saamiseks. Mõlemal on 5 MP autofookusega tagakaamera ja 2 MP fikseeritud esisensor. Tab E10 puhul pakub see kiiremate toimingute tegemiseks Qualcom Snapdragon 210 protsessorit. Tab E8 aku võib tootja sõnul video vaatamiseks vastu pidada kuni 10 tundi.

Mudel kaalub umbes 320 grammi ja paksus on 8,9 mm. 1 GB RAM-i ja kuni 16 GB salvestusruumiga Android Nougati baasil asuv Tab E8 jõuab augustis poodidesse hinnaga 119 eurot. E10 on powered by OS Oreo Go Edition ning sellel on 2 GB RAM-i ja kuni 16 GB salvestusruumi, kuid see on saadaval alles novembris alates 129 eurost.

Valge värviga Lenovo Tab M10 (Polar White) on lahendus, mida kavatsetakse kasutada kergeks ja kaasaskantavaks seadmeks. Sellel on 10,1-tolline ekraan, 1,8 GHz Snapdragon 450 Octa-Core protsessor ja Dolby Atmose heli tugi läbi kahe eesmise kõlari. See tablett kaalub ainult 48 grammi ja sobib ideaalselt lastele, kuna saate valida spetsiaalse pakendi, mis lisab pehmendussüsteemi ja juurdepääsu isikupärastatud laste sisule. Tahvelarvuti jõuab kauplustesse novembris alates 199 eurost, kuni 3 GB RAM-i ja kuni 32 GB salvestusruumi.

Vahemiku tipus on kahekordse klaasiga disaini, metallraami ja kitsa raamiga tahvelarvuti Tab P10. Selle paksus on 7 mm ja kaal 440 grammi. Saate valida kahe värvi vahel: Aurora Black ja Sparkling White. See mudel tagab suurepärase helikvaliteedi võrreldes teiste versioonidega, tuues sisse neli Dolby Atmose toega kõlarit. Tahvelarvutil on 8 MP autofookusega tagumine kaamera ja fikseeritud 5 MP esisensor. Selle toiteallikaks on operatsioonisüsteem Android Oreo, sellel on 1,8 GHz Snapdragon 450 Octa-Core protsessor ja kuni 4 GB RAM. Selle seadme salvestuskonfiguratsioon on kuni 32 GB ja biomeetriline sõrmejäljeandur. See jõuab kauplustesse oktoobris alates 269 eurost.