Lenovo avab Linuxi oma joogamärkmikus

Septembris avaldame selles blogis artikleid mis räägib mitme märkmiku oletatavatest vormindusvõtmetest Lenovo on ja see takistab Linuxi või mõne muu Windows 10-st erineva süsteemi (isegi Windows) installimist, tundub, et probleem on lahendatud.

See sündmus põhjustas Lenovo suhtes palju kriitikat, nii neid, kes tahtsid Linuxi oma arvutisse installida, kui ka neid, kes soovisid installida mõnda muud Windowsi versiooni, tegin tol ajal videot, kus juhtumit rahulikumalt selgitati ja pakuti, et kui see juhtub, on parim lahendus välja anda selle alternatiivne versioon. BIOS, mis vabastab vormindamiseks vajalikud funktsioonid.

Ja nagu arvata oligi, pakub Lenovo plokkidest mõjutatud ploki Yoga sülearvutitele uue BIOS-i versiooni, et kõik, kes soovivad Linuxi arvutisse installida, saaksid seda teha, lihtsalt enne BIOS-i värskendada ja probleeme ei teki.

Laadige alla BIOS

Lenovo eitab koostööd Microsoftiga, et Linuxi ei installitaks, ja eesmärk on teine, ehkki kommenteerimata (mainisin videos), usun siiski, et minu põhjustel rohkem anda on mõtet.

Vähemalt on nüüd kasutajatel alternatiive, eks?

Järgmine!

Allikas