Lenovo Ideapad S145, põhiline sülearvuti on üllatav

Lenovo Ideapad S145, põhiline sülearvuti on üllatav

Kuigi see pole tipptasemel seade, täidab Ideapad S145 oma rolli ja on muljetavaldav oma suure jõudlusega. Vaadake meie täielikku arvustust

Lenovo on silma paistnud mitmekesiste sülearvutireaga, konfiguratsioonide abil, mis hindavad suurt jõudlust võimalikult paljude vajaduste rahuldamiseks. seda Ideapad S145 üks selline juhtum, kus esitleti riistvara, mis oli piisavalt tugev tootlikkuse ja meelelahutuse jaoks

seda Showmetech võimalus testida seda seadet, mis pakub tänu konfiguratsiooni tasakaalule rahuldavat kogemust. Allpool näete täielikku analüüsi.

Kujundus

Minimalistlik, Ideapad S145 disain on vaikne ja elegantneMinimalistlik, Ideapad S145 disain on vaikne ja elegantne

Märkmik Ideapad S145 sellel on samal ajal lihtne ja ilus kujundus. Värvuselt hõbe, see kaalub umbes 1,85 kg ja selle ülaosas on mattdetailid. Kui avate selle, menüü 15,6 tolli osutub positiivseks punktiks sisu vaatamisel tänu kaasasündinud suurusele ja antirefleksioonile. Ehkki see arvuti on üsna suur, on see suhteliselt kerge ja hõlpsasti käsitsetav.

Lisaks tavapärasele klaviatuurile võimaldab sülearvuti suurus ka numbriklahvistikku, isegi nurka pigistada. Tavaline puuteplaat asub vahetühiku all, kui kasutaja ei soovi või puudub alternatiivne hiir.

Kasutusnädalate jooksul näen sellega hea välja, nupud on mugavad ja kirjutamine sujuv. Kahjuks ei ole klaviatuur taustvalgustusega, kuid see pole negatiivne punkt, kui arvame, et see on põhimudel.

Vasakul on laadija sisend, üks HDMI ja kolm USB sisendit, kaks standardset 3.1 ja üks 2.0. Jäin vahele võrgukaabli kirje, juhuks kui kasutaja soovib seda Interneti paremaks toimimiseks kasutada. Võib-olla visatakse see ära, kuna sülearvuti on varustatud AC WiFi. See muster on võimeline vastu võtma andmeid kuni 1,3 tera baiti, mis on peaaegu kolm korda suurem kui praegu kasutamata mustrite kiirusel.

Paremal on mälukaartide, kõrvaklappide ja mikrofonide pesadParemal on mälukaartide, kõrvaklappide ja mikrofonide pesad

Paremal küljel on SSD või HDD mälukaardi pesa. Seda lisaruumi saab kasutada, kui 512 GB SSD mitte piisavalt. Samuti on kõrvaklappide pesa. Selle all on õhu sisselaskeava ja kaks eesmist kallurit, nii et heli ei summutataks laua peal.

Joonis fig

Ekraan Ideapad S145 toetab resolutsiooni Full HD (1920 1080), teravate ja intensiivsete värvidega, ideaalne filmide ja seriaalide vaatamiseks. Suurus on ka lõbus, sest 15,6 tolli on hea selleks filmiseanssiks või oma lemmikmängu mängimiseks. Ekraani servad on õhemad, mis aitab ka monitori kui terviku kasutamisel.

Veel üks eelis on see, et ekraan on varustatud peegeldumisvastase kattega, mis aitab näha heledates kohtades. Seadet saab avada kuni 180, võimaldab ideaalset nurga reguleerimist, et hoida poos pikkade töötundide ajal sirgena. Nii mängudes kui ka videotes on lahutusvõime osutunud piisavaks, et hinnata programmis peidetud üksikasju saadaolevate Full HD-piltidega.

Riistvara

Ideapad S145 konfiguratsioonis on erinevusi, testisime 8. põlvkonna Intel Core i7 protsessoriga mudelitIdeapad S145 konfiguratsioonis on erinevusi, testisime 8. põlvkonna Intel Core i7 protsessoriga mudelit

Oluline on seda meeles pidada Ideapad S145 varieerub riistvaral suuresti. Võite leida mudeleid, millel on vähem mälu, erinevaid protsessoreid, vähem ruumi SSD-del ja ainult HD-eraldusvõimega. Meie testitud mudel on kõige täiuslikum, koos protsessoriga Intel Core i7 8 põlvkond ja 1,80 GHz vägi. See ei pruugi tunduda palju, kuid see on kombineeritud 8 GB RAM-mälu ja 512 GB SSD-salvestusruum, meil on muljetavaldava kiirusega sülearvuti.

Operatsioonisüsteem Windows 10 ja üks videokaart NVIDIA GeForce MX110 2 GB-ga, millel on piisavalt võimsust, et mängida mitte liiga raske graafikaga mänge, kuid on ka erandeid. Mõnel juhul pole minimaalse kvaliteediga graafika nii halb ja saate muretult lõbutseda.

Bluetooth 4.2, 0,3 MP kaamera ja sisemise mikrofoniga aku, mis kestab rohkem kui kaks tundi, jätab selles mudelis midagi soovida. Niisiis, pole ühtegi maratoniseeriat, mille märkmikud oleks tühistatud.

Etendus

Suurim esiletõstmine Ideapad S145 alates Lenovo kiirus. Kui ma selle esimest korda sisse lülitasin, olin pärast algseadete tegemist vähem kui 15 sekundiga faili avanud ja Internetis surfanud. Kõik on dünaamiline ja töötab hästi, kuna SSD-d ei luba krahhe ega viivitusi.

Sõltuvalt mängust saate isegi minimaalsetes seadetes mängu ilma probleemideta nautida. Nagu tapjainstinkti puhulSõltuvalt mängust saate isegi minimaalsetes seadetes mängu ilma probleemideta nautida. Nagu tapjainstinkti puhul

Kasutasin võimalust proovida paar mängu ja ka tulemused olid rahuldavad. Tänapäeva e-sport on kuulus kui Legendide liiga, Fortnite ja CS-Go Need töötavad sujuvalt, ilma, et raam peaks langema või laadima. Ainus asi on aga see, et pildiseaded peavad olema keskmise kvaliteediga.

Võtsin vähem riske ja katsetasin mitmeid AAA mänge koos uusima põlvkonna graafikaga. Esiteks Tapjainstinkt, käivitati 2013. aastal Xbox One ja PC, millel on parim jõudlus madala graafikukvaliteediga. Eriti sel juhul ei tundu mäng visuaalselt halb, kuid on selge, et tugevam videokaart võib jõudlust parandada.

Fortnite töötab keskmistes seadetes sujuvaltFortnite töötab keskmistes seadetes sujuvalt

J koos 5. käik tulemused pole parimad. Isegi sujuvalt mängitavate mängude korral on graafiline kaotus üsna suur ja see võib mängu kogemusi takistada. Ideaalis analüüsite enne ostmist minimaalse tiitli määramist, nii et te ei nurise hiljem. Kuigi sellel seadmel on piiratud mänguvõimsus, on arvukalt veebis mängimiseks mõeldud pealkirju, mida saab kasutada Ideapad.

CS Go - sellel on lihtne graafika ja see ei vaja palju videokaarteCS Go – sellel on lihtne graafika ja see ei vaja palju videokaarte

Filmide ja telesaadete vaatamine on veel üks tore tegevus Lenovo. Full HD eraldusvõime koos suure jõudlusega ja 15,6-tollise ekraaniga on tõeline kutse teie lemmikmaratoniseeriale. Takistuseks on siin aku, millel on vaid kaks tundi autonoomiat.

Heli

Kaks allosas olevat kõlarit ei ole muljet avaldanud ja on keskmise jõudlusegaKaks allosas olevat kõlarit ei ole muljet avaldanud ja on keskmise jõudlusega

Hääle küsimuses Ideapad S145 see pole üllatav. Ainult koos 1,5W võimsust, on kõlar varjutatud välismürast kergesti. Seda saab parandada, kui teil on tugevamad kõrvaklapid, kuid kõlarid ise vajavad palju vaikust, kui soovite kuulata valju muusikat või vaadata filmi.

Kodus kasutan Lenovo mudel Ideapad 320 sama võimsusega kõlaris, kuid helivahemiku erinevus on selge.

Aku

Aku kestvus, nagu ma juba varem mainisin, pole eriti väljendusrikas. Kahe lahtriga 35Wh, Õnnestus mul seda pikka aega isegi pistikupesast välja tulles kasutada, kui selle kasutamine pole pidev. Seda aega on võimalik heleduse ja aku sätete konfigureerimisega optimeerida, kuid pideva kasutamise korral kestab see rohkem kui kaks tundi.

See aeg on keskmise pikkusega, mitte liiga palju ega liiga vähe ning ka laadimisaeg on pikk. Teine omadus, mida ma märkasin, on see, et laadija kuumeneb pistikupesas palju, kuid miski ei sega seda kasutamist.

Valmis

Ideapad S145 on suurepärane alternatiiv neile, kes otsivad suurt jõudlust ja kiirustSuurepärane alternatiiv neile, kes otsivad suure jõudlusega ja laiekraani

seda Ideapad S145 alates Lenovo väga täielik seade, mida saab kasutada tööks ja meelelahutuseks. Hoolimata video- ja helikaartide piirangutest, on sülearvutid siiski võimelised vastama suure jõudlusega kasutajate põhivajadustele. Arvestades, et kui see konfiguratsioon teile ei meeldi, pakub ettevõte teile valida mitu sama mudeli varianti.

Kui otsite praktilist ja tööks kiiret arvutit, võib see tänu protsessorite kombinatsioonile olla suurepärane alternatiiv Intel Core i7 8 põlvkonda, 8 GB muutmälu, SSD ja spetsiaalsed videokaardid.

See mudel Lenovo võib-olla mitte parim valik neile, kes otsivad midagi võimsamat, mis on suunatud mängudele, millel on viimase põlvkonna graafika või videotöötlus 4K, kuna ekraan ise seda resolutsiooni ei võimalda. Konfiguratsiooni ja hinna variatsioonid on kasutaja vajadustele väga sobivad, kontrollige kindlasti ametlikku veebisaiti Lenovo valida Ideapad S145 ideaalne teie jaoks

Lenovo Ideapad S145 tehnilised kirjeldused (mudel 81S9000EBR)

Ekraan 15,6 Full HD (1920 1080) pimestamisvastane
Värv Hõbe
Kaal 1,85 kg
Kaamera 0,3 MP
Mälu / salvestusruum 512 GB SSD
Protsessor Intel Core i7-8565U (1,8 GHz; 8 MB vahemälu)
Aku 2 lahtrit – 35Wh
Ăśhenduvus Juhtmevaba 1 1 vahelduvvool / Bluetooth 4.2
Mälu 8 GB (joodetud 4 GB DDR4 pesa + 4 GB 2400 MHz)
Sisenemine 2x USB 3.1, 1x USB 2.0, 1x HDMI, 4 ĂĽhes kaardilugeja (SD, SDHC, SDXC, MMC), heli / mikrofoni liitkombinatsioon
Osutusseade Puuteplaat
Video NVIDIA GeForce MX110 koos 2 GB GDDR5-ga
heli Dolby Audio sertifitseeritud kõlarid (2 × 1,5W)
OperatsioonisĂĽsteem Windows 10
Lenovo Ideapad S145 sülearvuti pakub suurt jõudlust ja kiirust
 • Ehitus – 10/10
 • Ekraan ja heli – 7/10
 • Etendus – 10/10
 • Kujundus – 10/9
 • Akud – 7/10
 • Lisafunktsioonid – 10/9

8.7 / 10

Lõplikud kaalutlused ja plussid ja miinused

Lenovo sülearvutid on austuse alus. Vaatamata videokaartide piirangutele raskemates mängudes on jõudlus enamikus olukordades enam kui rahuldav ning Netflixi maratoniseeria jaoks on atraktsiooniks 15,6-tolline ekraan.

Pro

 • Minimalistlik hõbedane disain;
 • Full HD ekraan koos pimestamisvastase ekraaniga;
 • Tugev riistvara (kõige kallimas versioonis);
 • Ăślimalt mugav klaviatuur.

Miinused

 • Patareid võivad olla paremad;
 • Keskmine heli;
 • Etherneti sisend puudub;