Lenovo ja AMD teevad koostööd uue tööjaama kontseptsiooniga

Kahe ettevõtte partnerlus on just välja kuulutatud ja seetõttu on AMD Ryzen Threadripper PRO protsessori integreerimine vähemalt mõnda aega Lenovo eksklusiivne, nagu selgitas Lenovo Workstationsi ülemaailmne tootejuht Jenni Ramsay kohtumisel ajakirjanikega juba enne teadaannet. ametnik.

ThinkStation P620 on esimene tööjaam, mis kasutab AMD uusi protsessoreid, lubades ühe pesaga protsessori platvormil suuremat jõudlust, arvutusvõimsust ja paindlikkust.

See on tööjaam, mis ei sarnane esitluses mitu korda korratud tööjaamaga, kuid vastab kliendi vajadustele erinevates vertikaalsetes tasapindades. “See on suure jõudlusega ja sobib ideaalselt neile, kes arendavad multimeediasisu, mänge nii toodete kujundamisel, inseneritöödel kui ka ehitamisel”, ĂĽtles Jenni Ramsay, väites, et uued tööjaamad laiendavad Lenovo laia portfelli ning pakuvad klientidele rohkem paindlikkust ja võimalusi.

See on ärivaldkond, kus on järjest suuremahulisi projekte, üha keerukamate töövoogudega, alates visualiseerimisest kuni renderdamise ja tehisintellektiga töötamiseni ning paljud traditsioonilised lahendused ei suuda nendele nõuetele enam vastata.

Konfiguratsiooni paindlikkus on üks ThinkStation P620 tugevatest külgedest, seades uued standardid 64-tuumalise (värvilise) platvormiga, mis konkureerib kahe pesaga lahenduste, kuni 4 GHz kiirusega protsessorite ja 8 mälukanaliga. Siiani toetab ühe pistikupesaga lahendus ainult kuni 18 värvi, samas kui kahe pesaga kahe pesaga lahendus võib olla kuni 56 värvi.

GPU konfiguratsioon on paindlik ja Lenovol on integreeritud kiire mälu, 10 Gbps Ethernet, kuni 20 TB salvestusruumi ja 1 TB mälu. PCIe Gen 4 ühenduvus on asjakohane ka neile, kes vajavad suuremat ribalaiust.

AMD Workstationi segmendi direktor Andy Parma kinnitab, et paljudes võrdlusalustes edestavad uued tööjaamad jõudluse osas konkurentsi ja rõhutas, et protsessoritootjad panustavad Ryzen Threadripper PROga mitmesugustele võimalustele. 64-värviline versioon on valiku tipp, kuid on ka lihtsamaid mudeleid, alustades 12 südamikuga.

Need kaks ettevõtet teevad koostööd nii nende tööjaamade arendamise kui ka turvalisuse valdkonnas otse protsessori tasemel, sealhulgas AMD Secure Processor ja AMD Memory Guard.

Esimene ThinkStation P620 tööjaam jõuab turule 2020. aasta septembris.