RAČUNALNIK

Lenovo ja AMD teevad koostööd uue tööjaama kontseptsiooniga

Kahe ettevĂ”tte partnerlus on just vĂ€lja kuulutatud ja seetĂ”ttu on AMD Ryzen Threadripper PRO protsessori integreerimine vĂ€hemalt mĂ”nda aega Lenovo eksklusiivne, nagu selgitas Lenovo Workstationsi ĂŒlemaailmne tootejuht Jenni Ramsay kohtumisel ajakirjanikega juba enne teadaannet. ametnik.

ThinkStation P620 on esimene tööjaam, mis kasutab AMD uusi protsessoreid, lubades ĂŒhe pesaga protsessori platvormil suuremat jĂ”udlust, arvutusvĂ”imsust ja paindlikkust.

See on tööjaam, mis ei sarnane esitluses mitu korda korratud tööjaamaga, kuid vastab kliendi vajadustele erinevates vertikaalsetes tasapindades. “See on suure jĂ”udlusega ja sobib ideaalselt neile, kes arendavad multimeediasisu, mĂ€nge nii toodete kujundamisel, inseneritöödel kui ka ehitamisel”, ĂŒtles Jenni Ramsay, vĂ€ites, et uued tööjaamad laiendavad Lenovo laia portfelli ning pakuvad klientidele rohkem paindlikkust ja vĂ”imalusi.

See on Ă€rivaldkond, kus on jĂ€rjest suuremahulisi projekte, ĂŒha keerukamate töövoogudega, alates visualiseerimisest kuni renderdamise ja tehisintellektiga töötamiseni ning paljud traditsioonilised lahendused ei suuda nendele nĂ”uetele enam vastata.

Konfiguratsiooni paindlikkus on ĂŒks ThinkStation P620 tugevatest kĂŒlgedest, seades uued standardid 64-tuumalise (vĂ€rvilise) platvormiga, mis konkureerib kahe pesaga lahenduste, kuni 4 GHz kiirusega protsessorite ja 8 mĂ€lukanaliga. Siiani toetab ĂŒhe pistikupesaga lahendus ainult kuni 18 vĂ€rvi, samas kui kahe pesaga kahe pesaga lahendus vĂ”ib olla kuni 56 vĂ€rvi.

GPU konfiguratsioon on paindlik ja Lenovol on integreeritud kiire mĂ€lu, 10 Gbps Ethernet, kuni 20 TB salvestusruumi ja 1 TB mĂ€lu. PCIe Gen 4 ĂŒhenduvus on asjakohane ka neile, kes vajavad suuremat ribalaiust.

AMD Workstationi segmendi direktor Andy Parma kinnitab, et paljudes vĂ”rdlusalustes edestavad uued tööjaamad jĂ”udluse osas konkurentsi ja rĂ”hutas, et protsessoritootjad panustavad Ryzen Threadripper PROga mitmesugustele vĂ”imalustele. 64-vĂ€rviline versioon on valiku tipp, kuid on ka lihtsamaid mudeleid, alustades 12 sĂŒdamikuga.

Need kaks ettevÔtet teevad koostööd nii nende tööjaamade arendamise kui ka turvalisuse valdkonnas otse protsessori tasemel, sealhulgas AMD Secure Processor ja AMD Memory Guard.

Esimene ThinkStation P620 tööjaam jÔuab turule 2020. aasta septembris.

Back to top button

Tuvastati reklaamiblokeerija

Meie saidi kasutamise jĂ€tkamiseks peate eemaldama AD BLOCKERI AITÄH