Lenovo jätkas kasvu ja kahekordistas selle aasta teises kvartalis tulusid

Lenovo jätkas kasvu ja kahekordistas selle aasta teises kvartalis tulusid

Näib, et 2019/2020 eelarveaasta esimene kvartal on Lenovo kontsernil hästi alanud. Sel reedel ettevõtte avaldatud andmete kohaselt registreeris Lenovo 2019. aasta aprillist juunini 12,5 miljardi dollari suurust tulu. Need arvud tähendavad, et ettevõte kasvab juba kaheksandat kvartalit järjest.

Enne maksude tegemist kasvas tulu eelmise aastaga võrreldes üle kahe korra, kasvades 127 miljonit dollarit, ulatudes 240 miljoni dollarini. Puhaskasum kahekordistus ka 85 miljonilt 162 miljonile dollarile.

Esimese kvartali tulemused näitavad, et Lenovo kasvab jätkuvalt, “edestades praegust turgu ja juhtides globaalset tehnoloogiasektorit, hoolimata tööstuse geopoliitilisest ja kaubanduslikust ebakindlusest”, võib lugeda avaldusest.

Neid numbreid silmas pidades rääkis esimees ja tegevjuht eelarveaasta algusest “väga heaks”. Yang Yuanqing leidis avalduses, et selle tulemuse tingis Lenovo „arukas ümberkujundamine“, mis võimaldas „jätkusuutlikku ja kasumlikku kasvu tänases muutuvas maailmas“.

Positiivseid tulemusi juhib Smart Devices Group. PC ja Smart Devices Group, mis on üks ettevõtte kahest äriüksusest, on jätkuvalt kahekohaline (12%). Teiselt poolt saavutas sektor eelarveaasta esimeses kvartalis esmakordselt kõrgeima tulu, suurendades selles valdkonnas kasumlikkust. Ennetähtaegne tootlus oli 524 miljonit dollarit, kasv 98 miljonit dollarit.

PC-valdkonnas ĂĽletas ärimaht turgu enam kui 13 punktiga ning grupp saavutas rekordilise 24,9% -se personaalarvutite turuosa. Teisisõnu, ĂĽks neljast ĂĽlemaailmselt toodetud arvutist on Lenovo, mis kindlustab ettevõtte positsiooni “arvutites maailmas esikohal”.

Selle tulemuse selgitamiseks viitab ettevõte „innovatsioonile, tarbijatele suunatud tooteportfellile ja pidevale keskendumisele tipptasemel tegevusele“. See strateegia võimaldab ettevõttel ületada turgu märkimisväärselt kõrgekasvuliste ja kõrgema kategooria kategooriates, sealhulgas tööjaamad, õhukesed ja kerged, visuaalid, arvutimängud ja Chromebookid.

Tulevikus garanteerib Lenovo, et keskendub esmaklassilisele segmendile ja panustab nutika IoT, ärilise Smart IoT uuendamisele ning uute seadmete väljatöötamisele kodus ja kontoris.

IDG teine ​​äriüksus, Mobile Business Group, teenis veel ühe kasumliku kvartali ja suurendas neljanda kvartali otse maksude-eelseid tulusid 100 miljoni dollari võrra.

Tulevikus “Mobiilsideäri jätkab oma kasumlikkuse säilitamist ja otsib võimalusi kasumlikult areneda uutel turgudel ĂĽha innovaatilisemate toodetega”, seisis avalduses.

Sarnaselt teiste sektorite kasvutrendiga jätkas ka andmekeskuste grupp oma kaheksa järjestikuse kvartali aastase kasumlikkuse parandamist. Seoses suure jõudlusega andmetöötlusega laiendab ettevõte oma 500 populaarseima superarvuti nimekirjas oma positsiooni nr 1 20 turul 173 süsteemile.

Lenovo leiab nüüd, et tal on kõik vajalikud tingimused, et püsida „heas olukorras keeruliste ja dünaamiliste turutingimuste haldamiseks, pakkudes samal ajal pikaajalisi jätkusuutlikke tulemusi“.