contador gratis Saltar al contenido

Lenovo kahekordistab ka (tasaseid) sülearvuteid ja toob esimese mudeli turule 2020. aastal

Lenovo kahekordistab ka (tasaseid) sülearvuteid ja toob esimese mudeli turule 2020. aastal

Pärast nutitelefoni voltimist on Lenovol ka sama kontseptsiooni järgiv sülearvuti. See võib olla üle 20-tolline tahvelarvuti või sülearvuti, millega saate töötada, ekraaniklaviatuuri ja Windowsi operatsioonisüsteemiga. Kokkupandava arvuti kontseptsiooni kasutatakse sülearvutite ja sülearvutite eristamise viisina, mis on samuti kokkupandavad.

Varustust näidati täna pärastlõunal ajakirjanikele Lenovo Accelerate 2019 konverentsil, mida ettevõte korraldab Orlandos ning mis tekitab suurt usaldusväärsust, kuid ka mõningaid usaldusväärsusega seotud probleeme.

Luis Hernandez, VP PC ja Smart Sollutions Development, selgitas ajakirjanikele, et see on seade, mis viib kaasaskantavuse kontseptsiooni edasi, millel on 24-tunnine, alati sisse lülitatud aku ja puutetundlik 2K OLED-paneel, mis toetab pliiatsit. 13,3-tolline ekraan on paindlik ja selle suhe 4: 3 on LG toodetud ja “valmis ThinkPadi kvaliteedistandardite säilitamiseks”, garanteerisid Lenovo juhid.

Isegi nii on ajakirjanikel võimatu arvutit puudutada või küljelt fotot teha. Ja märgitud voldid on ekraanil nähtavad sarnaselt sellele, mida Galaxy Fold demonstratsioonil näitab.

See on praegu vaid prototüüp, kuid Lenovo on juba üle kolme aasta töötanud kokkupandaval ekraanil ja erinevates formaatides, mis võivad olla kasulikud ja kohandatud kasutaja vajadustele vastavalt. “Oleme 3 aastat töötanud partneritega arenduse ja integratsiooni alal ning seal on palju erinevaid tehnoloogiaid ja stsenaariume, kuidas neid saab kasutada,” selgitas ta ajakirjanikele.

SAPO TEKi küsimusele probleemide kohta, mis Samsungil Galaxy Foldiga silmitsi seisavad, ja selle kohta, kuidas Lenovo sama vea vältimiseks töötab, ei vastanud Luis Hernandez kohe, kinnitades, et “me töötame endiselt toote kallal, kuid oleme kindlad, et aja jooksul paraneme”.

Turustamiskuupäeva ei teatatud, kuid seal öeldi, et kokkupandav arvuti on saadaval järgmisel aastal ja see kuulub ThinkPadi perekonda. Samuti puudub hinnanäide.