Lenovo käivitas AMD protsessoritega ühe pesaga serveri

Koos suurema energiatõhususega, mis tuleneb AMD enda protsessorite optimeerimisest, aga ka ühe pistikupesaga serveri tihendamisest, saab uue ThinkSystemsi omamiskulusid vähendada kuni 46%, tagades parema jõudluse hinna.

Lenovol on ThinkSystemsi rivistuses juba mitu serverit, mis on suunatud suurettevõtete turule, ja see uus server võib avada uusi võimalusi keskmise suurusega segmendis, nagu ütles Irene Acedo-Rico Gonzalez, kellel on head lootused Ibeeria turule, kus ettevõte meedium kujutab endast majanduse väga olulist osa.

“Oleme HPC-s väga tugevad ja meil on suurtel kontodel hea turuosa, kuid me tahame kasvada keskmisel turul,” ĂĽtles ta SAPO TEK-ile.

ThinkSystemsi peamine potentsiaal on tuvastatud ainult kuni 100 inimesega ettevõtetes, kuid „fakt on see, et me näeme potentsiaali ka rahanduse ja panganduse jaoks nii reaalajas toimuva kiiruse ja reageerimise kui ka telekommunikatsioonivajaduste ja ka tervishoiu vajaduste tõttu. suurandmete haldamine ja masinõpe “, ĂĽtles ta.

Isegi hinnakujundust täpsustamata garanteerisid Iberia ametnikud, et “nad on väga konkurentsivõimelised”, selgitades, et serverid on kanali kaudu kättesaadavad sĂĽgisel.

Lenovo ettevõtte piirkonna häid tulemusi Pürenee turul tõstis esile ka Irene Acedo-Rico Gonzalez, kes tunnistas, et ettevõtte turuosa oli Portugalis endiselt väiksem kui Hispaanias, kuid uskus, et see uus lahendus võib aidata kaasa tulemuste tasakaalustamisele, olles „oluline element konkureerida teiste kaubamärkidega ”. Ettevõte tugevdab oma meeskonda ka Portugalis, kus turupotentsiaali tunnustatakse suure kasvupotentsiaaliga.