Lenovo kindlustab oma teist positsiooni Portugali arvutiturul ja näitab kasvu 2019. aastal

Ambitsioonid jäävad Portugalis esikohale, kuid Miguel Coelho ĂĽtles, et seda ei juhtu 2019. aastal, kuigi see aasta on “väga hästi läinud” ja bränd on kindlustanud oma teise positsiooni personaalarvutite turu osas. “Me teame, et seal on võitlusi ja võistlusi, mida vaadata,” ĂĽtles ta lĂĽhiintervjuus SAPO TEKile.

IDC arvud kinnitavad personaalarvutite turu teise koha kindlustamist, turuosa on 24%, ehkki mitte kõigis segmentides. Miguel Coelho selgitas, et mõnes tarbimispiirkonnas on Lenovo juba väga lähedal teisele kohale, kuid kaubamärgi paremaks positsioneerimiseks ja selle positsiooni saavutamiseks on endiselt vaja kogumahusegmendis massi suurendada.

Veel eelarveaasta kolmandas kvartalis, mis lõppes alles 2019. aasta märtsis, on Lenovo suutnud kasvada mängude ja ĂĽliõhukeste turgude turul, kuid on hästi positsioneeritud ka ärivaldkondades, mis on Windows 10-ga ĂĽleminekul endiselt kasumlikud – see suundumus pĂĽsib. ja tugevnes 2019. aastal, kus Miguel Coelho usub, et “VKEde seas on palju võimalusi”, ĂĽtles ta.

SSD-draivi ja 14-tollise ekraaniga kergeim konverteeritav formaat on ĂĽks domineerivamaid suundumusi ja Portugali Lenovo juht usub, et see on areng võrreldes viimaste aastate domineeriva 15,6-tollise seadmega. “Meil on joogateel hea pakkumine väärtuseks ja inimesed hindavad kaasaskantavust rohkem,” sõnas ta ja lisas, et mängualal koos Legioni vahemikuga muutub teadlikum joon paremaks.

“Järgmisel aastal asendab kabriolett hĂĽbriidi eemaldatava klaviatuuriga,” ĂĽtles ta.

Avalik sektor pakub ka palju võimalusi ning on ka mõned konkursid ja „huvitavad projektid“, kuid üheks arenguvaldkonnaks on koostöö, kus Lenovo panustab kihlvedudele ThinkSmart Hub 500, mis neil juba on. mitu pilootprojekti, mis „võivad kiiresti muutuda ettevõteteks“.

“See lahendus on tugev trend. Ettevõtetel on väiksemad ja suuremad koosolekuruumid ning nad teevad kaugtööd, nii et nad otsivad uusi lahendusi. ThinkSmart Hub 500 on huvitav panus ja selle aasta alguses on meil väljatöötatud versioon, ”selgitas Miguel Coelho.

Peale ThinkSmarti on Lenovol ka lisavarustuse portfell, näiteks ThinkVisioni monitorid, mis on äriturul saavutanud märkimisväärse ruumi ja mille tarbimine kasvab.

Toimetuse märkus: uudiseid on täiendatud lisateabega. Viimati uuendatud 5:49