Lenovo kujundab, milline näeb ühendatud maailm välja 20 aasta pärast

Hinnanguliselt on aastaks 2040 ühendatud umbes 80 miljardit seadet ja see põhjustab häireid ja ristmikke kõigis tööstusharudes. Andmete ühendamiseks seadmetega on vaja uusi lahendusi, et parandada kasutajakogemust ja maailma ennast.

Lenovo digitaaldirektor Paul Walsh pakkus Hiina ettevõtetele ĂĽlevaadet digitaalse transformatsiooni edusammudest. “Kuidas saaksime end ĂĽmber kujundada, et pakkuda uusi kogemusi?” KĂĽsis juht, viidates, et tehnoloogia kasvab pilve, 5G, plokiahela ja tehisintellekti tõttu kiirusega nagu kunagi varem, et nimetada vaid mõnda. NĂĽĂĽd on võimalik prognoosida, kas uus kaubamärk õnnestub praegu saadaolevate ja kasvavate tööriistadega. Ja ta hoiatab, et kui ettevõtted pole kohanenud, saavad nende praegustest klientidest nende tulevased kliendid.

Lenovo soovib esile tõsta kolme asja: käitumismustrid kognitiivsete võrkude kaudu, ristkohtumiste loomine ja jagatud tööriistade kasutamine. “Hommikul, kella viie paiku, ärgates õnnestub mul pojaga veidi rääkida, siis lähen välja ja lähen enne seltskonnaga liitumist kohvikusse, iga päev 50 minutit päevas”.

Seda mustrit analüüsib ettevõte, sest kasutajad tellivad alati sama kohvi, maksavad samas formaadis, liiguvad samamoodi. Miks sel juhul majast lahkudes ei saanud ettevõte teadet, et klient oli teel. Isegi maanteel vahetamise asemel võib see põhjustada teise teate, mis ütleb, et see on tõesti tulemas. Just sellist tüüpi kohandatud lahendust kujutab Lenovo ette teena ühendatud ühiskonda.