Lenovo nutitelefonid HX03 Cardio ja HX03F tagavad pideva pulsi jälgimise

Ă„kki tõi Lenovo täna Indias välja kaks kantavat riiet – nutiriba HX03 Cardio ja HX03F Spectra. Mõlemal kantaval riietusel on kaitse vee ja vee eest IP68 reitinguga ning väidetavalt pakutakse pidevat pulsisageduse jälgimist koos paljude muude uuenduslike funktsioonidega, nagu liidese vahetamine ja nutikas äratuskell.

Fitnessijälgijad on Apple’i seadmed, mis ĂĽhilduvad iOS 8 või uuema versiooniga, samuti seadmed, mis käitavad operatsioonisĂĽsteemi Android 4.4 KitKat või uuemat versiooni ning on saadaval ainult Flipkartis.

Lenovo HX03 Cardio

Lenovo HX03F Cardio on TFT-LCD värviekraan resolutsiooniga 160 x 80 pikslit ja muude andurite hulgas on varustatud pulsikellaga ja güroskoobianduriga, et jälgida tervise- ja aktiivsusparameetreid, nagu pulss, sammud, vahemaa, põletatud kalorid, uneaeg, jne.

HX03 Cardio toiteallikaks on 85 mAh aku, mis väidetavalt annab varupatarei kuni 10 päevaks. See seade on noteeritud Rs. 1999 ja saadaval ainult Flipkartis.

Lenovo HX03F spekter

Lenovo HX03F Spectra on varustatud 0,96-tollise OLED-ekraaniga, mille eraldusvõime on 128 x 32 pikslit, ja sama andurikomplektiga, mis on sisse ehitatud Lenovo HX03 Cardio sisse.

Seadme toiteallikaks on 85 mAh aku ja see on saadaval mitmes värvivalikus. Lenovo Spectra HX03F hind on Rs. 2299 ja müüakse alates 3. maist eranditult Flipkartis.