Lenovo ThinkSmart View on jõudnud Portugali ja lubab aidata “jaga ja võida” ĂĽlesande täitmisel.

Lenovo uus ThinkSmart View jõudis Portugali lubadusega aidata kõige nõudlikumatel spetsialistidel kõiki oma igapäevaseid ülesandeid jagada ja vallutada. Nutikad koostööriistad võimaldavad tootlikkuse suurendamiseks samaaegselt arvutiga töötada, käsitlevad kõiki rakendusi ja programme, mis kasutavad rohkem arvutiressursse.

Töökoha isikliku tootlikkuse abistaja sees on Qualcomm Snapdragon 624 protsessor, samuti 2 GB RAM ja 8 GB salvestusruum.

Puutetundliku ekraaniliidese ja hääljuhiste toe kaudu on Microsofti virtuaalsete koosolekute või oluliste kõnede liitumine ja nendega koostöö lihtsustamine, ilma et see mõjutaks käimasolevat tööd arvutis. Keskendudes koosolekul toimuvale, ühildub see seade müra summutavate ThinkPad X1 kõrvaklappidega.

Turvalisus ja privaatsus on esmatähtsad ning ThinkSmart View’l on sisseehitatud kaamera katiku- ja vaigistusnupp, et kaitsta kasutajaid nähtu või kuulduse eest, kui nad seda ei soovi. Kui seda ei kasutata, jääb seade neljakohalise PIN-koodiga blokeerituks ja kui see on Bluetoothi ​​kaudu ĂĽhendatud, siis blokeeritakse see samaaegselt arvutiga.

Samuti on esile toodud Lenovo Smart Office Professional Services funktsioonid, mis on saadaval tasuta ja pakuvad Smart Office’i tootevalikule kohandatud teenuseid. ThinkSmart View on nĂĽĂĽd saadaval Lenovo veebisaidil, hinnaga alates 389 eurost.