Lenovo toob turule Legioni mängutarkvara

Lenovo toob turule Legioni mängutarkvara

Lenovo astub Xiomi, Razeri ja Asuse jälgedes kasutusele täielikult mängimiseks pühendatud nutitelefonid. Nimelt Lenovo Legion Gaming Phone, nagu ilmus lehel, mille tootja lõi Hiina sotsiaalvõrgustikus Weibo. Seega laiendab ettevõte oma Legioni portfelli, videomängudele pühendatud arvuti- ja sülearvutite segmenti nutitelefonide segmendile.

Ametlikult pole midagi avalikustatud, kuid varem väljendas ettevõtte nutitelefoniosakonna peadirektor Chen Jin varem Lenovo valmisolekut kasutada oma aastatepikkust mängu- ja e-spordi kultuuri kogemust nutitelefonide mänguturu investeerimiseks ja “vallutamiseks”. . Ja Chen Jin usub, et konkureerival Hiina turul on võimalus aktsiaid võita, kuigi ettevõtte levitamise maht pole praegu 4G-lt 5G-le ülemineku tõttu kuigi suur.

Lenovo Legion Gaming Phone tek “data-title =” Lenovo Legion Gaming Phone tek – Lenovo toob turule nutitelefoni Legion – SAPO Tek “> tehniline Lenovo Legion mängutelefon

Portaali China Mydrivers andmetel puudub endiselt teave spetsifikatsioonide, hinnakujunduse ega turule laskmise plaanide kohta. Ainult nimi (ja soov turule siseneda) ning riistvaralubadus võivad konkureerida Xiaomi Black Sharki, Razeri telefoni, Asus ROG või Nubia Red Magicuga.

Praegu on ettevõte keskendunud 5G nutitelefonidele, kuid on paremate toodete ja teenuste tootmiseks saadaval kasutajate arvamuste kuulamiseks. Lisateavet seadmete kohta on oodata järgmises CES-is, jaanuari alguses või järgmise kuu Barcelonas toimuval Mobile World Conference’il.