Lenovo tutvustab loojatele uut Yoga A940 töölauda

Lenovo tutvustab uut Yoga A940 arvutit. Selle Hiina tootja töölaual on 27-tolline reguleeritav IPS Ultra HD ekraan, Dolby Atmose kõlarisüsteem, 32 GB RAM, 1 TB HDD ja 512 GB SSD.

Lenovo Smart Assist lisamine pakub selliseid funktsioone nagu infrapunakaamera sisselogimine, isereguleeruvad akusätted ja video, mis viivitavad pildi liikumisega, kui kasutaja arvutist eemaldub.

Lenovo sõnul on Yoga A940 kõik-ühes seadistatud sisu loomiseks ja mõeldud loovuse suurendamiseks. Samal ajal on selle eesmärk pakkuda kasutajatele ideaalset stabiilsust Active Peniga joonistamiseks ja kirjutamiseks pöörleva hinge abil, mis võimaldab ekraani reguleerida kuni 25º.

lenovo yoga a940 tek “data-title =” lenovo yoga a940 tech – Lenovo tutvustab uut Yoga A940 töölauda loojatele – SAPO Tech “> Lenovo Yoga A940 Tech

Suurema selguse huvides on sellel töölaual Precision Dial, mis võimaldab teil kerida, kalibreerida ja reguleerida väikseima detailini. Nuppe saab paigutada ekraani vasakule või paremale küljele, et tagada vasakpoolsete loojate maksimaalne mugavus.

Eraldusvõime on 4K, optimeeritud koos Dolby Visioniga, et võimaldada kasutajatel erksate detailide ja värvidega sisu ja videoid redigeerida. Yoga A940 pakub 8. põlvkonna Intel Core i7 töötlemist koos spetsiaalse AMD Radeon RX 560 4GB graafikaga. See on saadaval Portugalis, hinnad algavad 2999 eurost.