Lenovo tutvustab loojatele uut Yoga A940 töölauda

Lenovo tutvustab loojatele uut Yoga A940 töölauda

Lenovo tutvustab uut Yoga A940 arvutit. Selle Hiina tootja töölaual on 27-tolline reguleeritav IPS Ultra HD ekraan, Dolby Atmose kĂ”larisĂŒsteem, 32 GB RAM, 1 TB HDD ja 512 GB SSD.

Lenovo Smart Assist lisamine pakub selliseid funktsioone nagu infrapunakaamera sisselogimine, isereguleeruvad akusÀtted ja video, mis viivitavad pildi liikumisega, kui kasutaja arvutist eemaldub.

Lenovo sĂ”nul on Yoga A940 kĂ”ik-ĂŒhes seadistatud sisu loomiseks ja mĂ”eldud loovuse suurendamiseks. Samal ajal on selle eesmĂ€rk pakkuda kasutajatele ideaalset stabiilsust Active Peniga joonistamiseks ja kirjutamiseks pöörleva hinge abil, mis vĂ”imaldab ekraani reguleerida kuni 25Âș.

lenovo yoga a940 tek “data-title =” lenovo yoga a940 tech – Lenovo tutvustab uut Yoga A940 töölauda loojatele – SAPO Tech “> Lenovo Yoga A940 Tech

Suurema selguse huvides on sellel töölaual Precision Dial, mis vĂ”imaldab teil kerida, kalibreerida ja reguleerida vĂ€ikseima detailini. Nuppe saab paigutada ekraani vasakule vĂ”i paremale kĂŒljele, et tagada vasakpoolsete loojate maksimaalne mugavus.

EraldusvÔime on 4K, optimeeritud koos Dolby Visioniga, et vÔimaldada kasutajatel erksate detailide ja vÀrvidega sisu ja videoid redigeerida. Yoga A940 pakub 8. pÔlvkonna Intel Core i7 töötlemist koos spetsiaalse AMD Radeon RX 560 4GB graafikaga. See on saadaval Portugalis, hinnad algavad 2999 eurost.