Leping näeb ette ettevõtluse õpetamist koolides

Leping näeb ette ettevõtluse õpetamist koolides

Protokoll ühendab praeguseid ülikoole, polütehnikume, omavalitsusi, haridus- ja teadusministeeriume ning valitsust. (Majandus) üksus kohustub järgmise viie aasta jooksul tegutsema kooskõlastatult, et edendada jõukuse loomist kohaliku ettevõtluse kaudu.

Püstitatud oli mitu eesmärki, mis paneksid globaalse visiooni kohale. Üks pressiteates mainitud aspekte on ettevõtlustingimuste loomine kooliprogrammide osaks.

Noorte ettevõtluse struktuuritoetuse edendamine; majanduse arengu stimuleerimine ja piirkonna endogeensetele toodetele suunatud kohalik innovatsioon on veel üks eesmärk, mida on üksikasjalikult kirjeldatud protokolli allkirjastamist käsitlevas pressiteates.

Selle protokolli allkirjastamisega seotud ĂĽksused, mida nimetatakse algatusteks „väärtuse loomine teadmiste ja innovatsiooni kaudu”, on seotud teadmiste ja projektide jagamisega – ĂĽlikoolide ja polĂĽtehnikate puhul – ning hõlbustavad juurdepääsu teabele ja uute väljatöötamise mehhanismidele. äri – valla puhul.

Riik, keda lepingus esindab aseminister ja parlamendiasjad, teeb koostööd, pidades silmas ettevõtluse ja innovatsiooni strateegilise programmi jooni.

“Kõik toetuse saajad pĂĽĂĽavad käesoleva protokolli raames läbi viia teabevahetust ja koostöömeetmeid, mille eesmärk on aidata kaasa kõigi ettevõtlusega seotud teemade levikule,” öeldi pressiteates.

Kirjutatud uue ortograafilise testamendi järgi

Cristina A. Ferreira