LG ennustab MWC-d ja kuulutab ametlikult välja G8 ThinQ, mis tõstab esile tema uut helitehnoloogiat

Eelmisel nädalal teatati uue LG G8 ThinQ disaini, tipptasemel liinivärskenduste ja G7 suurepärase edu lekkest. Tootja ootab nĂĽĂĽd Mobile World Congress’i ja tutvustab ametlikult oma uue nutitelefoni helifunktsioone.

Suur panus on helisüsteem, kus tootjad väidavad uuenduslikku tehnoloogiat (Crystal Sound OLED), mis kasutab seadme OLED-ekraani helivõimendina. Need seadmed on suunatud filmi-, muusika- ja mängutarbijatele, kes otsivad paremat heli.

Tootja selgitab, et kaubamärgile eksklusiivne CSO-süsteem muudab ekraani valjuhääldiks, pannes kogu pinna vibreerima, et taasesitada heli mitte ainult suurel helitugevusel, vaid suurema selgusega, rõhuasetusega nootidel ja helil. Valjuhääldis kasutatuna töötab süsteem bassi esiletõstmiseks koos alumise kõlariga, suurendades kahe kanali stereoefekti.

LG G8 tech “data-title =” LG G8 tech – LG ennustab MWC-d ja teatab ametlikult ThinQ G8-st, mis toob esile selle uue helitehnoloogia – SAPO Tech “> tehnoloogia LG G8-l

Investeering helisse hõlmab partnerlust Meridianiga, garanteeritud funktsioone nagu DTS: X 3D ruumiline heli, mis simuleerib 7.1-süsteemi, olenemata sellest, kas kasutate kõrvaklappe või mitte. See lisab ka Hi-Fi Quad DAC-i ja pakub sarnaselt eelmisele mudelile kõlarit Boombox, süsteemi, mis kasutab nutitelefoni siseruumi resonantskambrina, et toota rohkem väljendunud bassi ja suurendada seadme mahtu.

LG avalikustab oma tehnilised omadused mobiilse maailmakongressi ajal, mis toimub 25. – 28. Veebruaril Barcelonas.