LG esitleb oma üliõhukese Grami sülearvuti uut versiooni

LG on värskendanud oma Grami sĂĽlearvutite valikut 14 ja 15,6-tolliste mudelitega. Tootja kavatseb turule tuua ĂĽlikerged sĂĽlearvutid, vähendamata töötlemisvõimsust. Mõlemal mudelil on kaheksanda põlvkonna Inteli protsessor ja tehniline arhitektuur, mis võimaldab neil umbes kaks tosinat tundi autonoomiat 72Wh akuga – mida saab kaubamärki rõhutades laadida kolme tunniga.

LG Vítor Ribeiro sõnul kavatsetakse Gram viia Premium turule. Tarbijaturul on ülimõõtmelise turu potentsiaal, mille kasv on 2016. aastal 2017. aastani 16 tuhat ja professionaalses valdkonnas 11 tuhat ühikut. Viimastel aastatel registreeritud kasvutrendides on uue versiooni eesmärk 25–45-aastased erialad. Tootejuht Carina Miranda mainis märkmike põhiomadusi: kaasaskantavus, jõudlus, vastupidavus ja lisafunktsioonid.

Umbes 1 kg kaaluvad need kaks kaasaskantavat Grami mudelit on valmistatud nano-sĂĽsinikkiust ja magneesiumist ning on mõeldud peamiselt kõige nõudlikumatele ja “teel„LG teeb sellel sĂĽlearvutil mitmesuguseid vastupanu tekste, nagu näiteks löök, vibratsioon, madal rõhk, tolm, kõrge ja madala temperatuuri ning soolase udu korrosioon, saades USA armeelt sõjalise sertifikaadi MIL-STD 810G. Esitluse käigus demonstreeriti sĂĽlearvuti paindlikkust, kokkupandud ekraaniga, purunemata.

Sellel sülearvutil on kombatav full HD IPS-ekraan, mõlema versiooni 1080p-eraldusvõimega. 14-tolline mudel (14Z980) on sama suur kui tavaline 13-tolline sülearvuti, mis võtab oma lihtsama raami tõttu ekraanil ruumi.

Tootja väidab eelmise aasta mudeliga võrreldes 40% suuremat jõudlust tänu üleminekule seitsmenda ja kaheksanda põlvkonna protsessoritele. Uuematelt mudelitelt leiate Inteli kiibist kaks versiooni, Core i5 8250U ja i7 8550U. Mõlemad on andmete salvestamiseks varustatud 8GB DDR4 RAM-i ja 256GB SSD-ga. Ja kui te pole vaba ruumiga rahul, sisaldab sülearvuti šassii täiendava M.2 pesa täiendava SSD jaoks.

Tuleb märkida, et kuna see on sülearvuti, mis on suunatud rohkem töökoha tootlikkusele ja meelelahutusele kui videomängudele, pole sellel lahendusel spetsiaalset graafikakaarti. Inteli süsteemidesse integreeritud graafika töötlemine.

Ülimalt õhukeseks isikupäraseks pakkumiseks pakub LG toitenuppu integreeritud biomeetrilist sõrmejäljelugeja. See süsteem võimaldab teil arvuti töölehakkamiseks kiiresti avada (vähem kui 10 sekundi jooksul), hoides seda samal ajal turvalisena. Märkmiku sisselülitamiseks nuppu vajutades skaneerib lugeja samaaegselt kasutaja muljeid.

Sülearvuti šassiil on ka USB-C / Thunderbolt 3 port, mis toimib samaaegselt arvuti toiteks, aga ka lisaseadmena välisseadmetele, olgu see siis väline ketas või lisakuva. Lisaks on sellel HDMI-väljund ja kolm USB 3.0 porti (14-tollisel mudelil on ainult kaks USB-porti), nii et ühendage kindlasti kõik tööks vajalikud välisseadmed. Kõigil mudelitel on ka sisend DTS: X-kõrvaklappide jaoks. Klaviatuur on tagantvalgustusega, mis võimaldab teil töötada vähese valgusega keskkondades. Selle ventilaatori optimeerimine võimaldab sülearvutil püsida jahedas, kuid minimaalse müra korral.

Grami märkmik saabus Portugali juuli alguses, erinevas konfiguratsioonis, mille hinnad olid vahemikus 1290–1749 eurot.