contador gratis Saltar al contenido

LG filmis Tottenham 8k jalgpallimatši. Brändimudelitel saadaval tutvustusvideod – varustus

LG filmis Tottenham 8k jalgpallimatši. Brändimudelitel saadaval tutvustusvideod - varustus

LG sõitis detsembris Inglismaale, et salvestada Tottenhami Premier League'i mäng Burnely vastu. Meeskond, keda juhendas Jos Mourinho, võitis uuel staadionil 5-0. Tulemuseks on 75-sekundiline video, mis kantakse ekraanile LG 8K OLED TV ja 2020 NanoCelli kaudu teatud jaemüüjates üle kogu maailma, alates selle kuu algusest.

LG ja Tottenham teevad koostööd video- ja turundusagentuuriga ShootMedia, et filmida matše mitme kaameraga meeskondadega, tootjaks on spordidirektor Matt Rumsey. Valitud on neli 8K Red Monster VV kaamerat.

Bränd garanteerib avalduses, et LG telerid on maailmas esimesed, kes ületavad Tarbijatehnoloogia Assotsiatsiooni seatud nõudeid, mis määravad uue põlvkonna 8K Ultra HD tooted ja teenused. "Nad pakuvad neli korda detailsemalt kui 4K telerit ja 16 korda rohkem kui HDTV," kirjutas ettevõte.

LG Portugali direktor selgitas, et kaubamärk on pühendunud "tehnoloogiliste piiride tõukamisele elava spordi ümber". Alates 1980-ndate värviteleritest kuni 3D- ja 4K-sisuni alates 2010. aastast, selle 8K-pildi loomine seab LG esiplaanile pika teleri kaudu koju viidud tehniliste uuenduste reas, "sõnas ta.

Mõlemad telerid kinnitas LG veebruaris. 2020. aastal jääb peamiseks tähelepanu keskpunktiks OLED-telerite segment – valdkond, kus LG garanteerib, et on liider. Selle aasta lõpus ilmub 14 uut OLED-mudelit koos kolme uue Ultra 4K HD-teleriga GX-galeriisarjast, "päris" 8K-mudelid 88- ja 77-tolliste mudelitega ning ka uued OLED-id, mis debüteerivad 48-tollise ekraaniga.

Panused jätkuvad ka NanoCellil, LG garanteerib "tõelise 8K" põhinõuete ületamise. Samuti lubas ettevõte telerit, mida hakatakse müüma sel aastal ja mis maksab üle 60 tuhande euro.