LG filmis Tottenhami 8k jalgpallimatši.  Demovideod on saadaval margimudelil

LG filmis Tottenhami 8k jalgpallimatši. Demovideod on saadaval margimudelil

LG reisis detsembris Inglismaale, et salvestada Tottenhami Premier League’i kohtumine Burnely vastu, kus JosĂ© Mourinho juhendatav meeskond võitis oma uuel staadionil 5: 0. Tulemuseks on 75-sekundiline video, mida näidatakse LG 2020. aasta 8K OLED- ja NanoCell-telerites valitud jaemĂĽĂĽjate juures kogu maailmas, alates märtsi lõpust.

LG ja Tottenham töötasid koos videosisu ja turunduse agentuuriga ShootMedia, et filmida matše mitme kaameraga meeskondadega, mille tootis spordidirektor Matt Rumsey. Neli 8K Red Monster VV kaamerat olid seadmed, mida valida.

Avalduses garanteerib kaubamärk, et LG telerid ĂĽletavad esimesena maailmas Tarbijatehnoloogia Assotsiatsiooni kehtestatud nõudeid, mis määratlevad uue põlvkonna 8K Ultra HD tooteid ja teenuseid. “Need pakuvad neli korda rohkem ĂĽksikasju kui 4K teler ja 16 korda rohkem kui HDTV,” kirjutas ettevõte.

LG Portugali direktor selgitas, et kaubamärk on pĂĽhendunud “tehnoloogia piiride nihutamisele elava spordi ĂĽmber”. “Alates 8-ndate värvitelerist kuni 2010. aasta 3D- ja 4K-sisuni – see 8K-pildi loomine seab LG esiplaanile teleri kaudu koju toodud tehniliste uuenduste pikas reas,” ĂĽtles ta.

Mõlemad telerid kinnitati veebruaris LG poolt. 2020. aastal jääb tähelepanu keskpunkti OLED-telerite segment – valdkond, kus LG on kindlalt liider. Selle aasta lõpuks on saadaval 14 uut OLED-mudelit, kolm uut Ultra 4K HD-telerit GX Galerii seeriast, “päris” 8K-mudelid 88- ja 77-tollise ekraaniga ning lisaks uus OLED, mille debĂĽĂĽt on 48 tolli.

Panused jätkuvad ka NanoCellil, LG-le garanteeritud “tõeline 8K” ĂĽletab põhinõudeid. Samuti lubas ettevõte veerevat televiisorit, mis jõuab mĂĽĂĽgile sel aastal ja maksab enam kui 60 000 eurot.