contadores estadisticas Saltar al contenido

LG G4 Note saab välja anda 10. oktoobril

LG teeb LG G4-ga väga head tööd, kuid tippu jäävad endiselt Samsungi lansseeritud tippmudelid, eriti kui tegemist on hoone kvaliteedi ja viimistlusega. Kuid tundub, et see muutub. Kuulujuttude kohaselt esitleb LG hiljem sel aastal LG G4 Note, mis tuleb lisaks muudele uudistele ka metallist viimistluse ja 3K ekraaniga. Vt allpool.

Tõstke esile hiljutised muudatusedjah ei

Värskendus: G4 Note'i saab käivitada 10. oktoobril. Lisateavet leiate allolevast jaotisest "Lanamento".

LG G4 märkus: välja antud

Tootja direktor Cho Juno kinnitas, et järgmine LG lipulaev tuuakse turule selle aasta neljandas kvartalis, ilma konkreetset päeva paljastamata. Omakorda sait G mängude jaoksviidates Koreast pärit lekkele, osutab G4 märkuse turuletoomise võimalikule kuupäevale 10. oktoober. See on strateegiline kuu, millal seadmed jõuavad jõulude ostmiseks õigeks ajaks jaemüüki.

LG G4 märkus: saadavus ja hind

Korea veebisaidiga seotud allikate sõnul tuuakse ettevõtte uus nutitelefon turule selle aasta viimases kvartalis. LG eesmärk on lisaks äsja ilmunud Galaxy S6 Edge + -le konkureerida samadel alustel ülivõimsate phabletide kategoorias ja esmaklassilises viimistluses, kus Apple domineerib praegu koos iPhone 6 Plus ja Samsung Galaxy Note reaga.

Väljaande andmetel registreeris LG LG G4 Note kaubamärgi sama aasta veebruaris, kuid seni pole ettevõte nomenklatuuriga "Note" telefoni välja andnud. Seadme hind pole siiani teada.

nupp lgg4 lgg2 w782LG G4 Note saab lisatasu kaubamärkide, näiteks G2 ja G4, järeltulija (pilt ülal). / ANDROIDPIT

LG G4 märkus: Kujundus ja viimistlus

Ka saidi allikate sõnul võtab LG oma uue seadme ehitamisel lõpuks metalli, kuna ettevõte on juba pärast LG G2 turuletoomist plastiku kasutamise osas suuri panuseid teinud. Sel ajal kritiseeriti ettevõtet spetsiaalse meedia poolt, sest tema eelkäija mudel Optimus G viimistles lisaks plastikule ka klaasi tagaküljel nagu Sony premium-joon.

Probleem on selles, et kuigi LG on silma paistnud hea riistvaraga, G2, G3 ja hiljuti G4, on ettevõte sammu kaugusel Samsungi konkurentidest, kes hakkasid alates Galaxy S5 kasutusele võtma metallosi, jõudes nüüd Note'i. 5, mis koosneb täielikult klaasist ja alumiiniumist. Lühidalt öeldes kavatseb LG teha ülemineku metallile / alumiiniumile, et mitte kaotada konkurentsi. Teisest küljest ei saa kuidagi öelda, kas ettevõte võtab kasutusele terve metallkere (unibody) või ainult plastiku ja / või metalliga segatud osa.

lg g4 märkus 2See võib olla LG G4 "Note" versioon. / TENAA

LG G4 märkus: ekraan

Paljud üksikasjad LG G4 Note tehniliste kirjelduste kohta pole avaldatud. Kuid juba varem mainitud Korea veebisaidi kohaselt saab see seade tugineda 3K eraldusvõimega 5,5-tollisele ekraanile (2880 x 1620 pikslit), mis annab umbes 600 ppi. Kui see teave reaalsuseks saab, on meil põhimõtteliselt sama ekraanisuurus nagu praegusel G4, kuid suurema eraldusvõimega.

Kui enamus kasutajaid on leidnud, et QHD (2K) eraldusvõime on ülemäärane, peamiselt suure aku tarbimise tõttu, ei usu ma, et 3K eraldusvõime oleks ettevõtetele hea valik. Pidage siiski meeles, et LG ise levitab LG G3 turuletoomisega 2K-tehnoloogiat.

lg g4 pliiatsFotod, kui pliiatsiga LG G4 Note. / XDA foorum

Ameerika Ühendriikides registreeritud mudeli kohta on aga ka muud teavet. Nutitelefon nimega LS770 on registreeritud FCC-s (Ameerika ANATEL-i liigid). See on tundmatu eraldusvõimega 5,8-tollise ekraaniga seade. Kui see märkus viitab LG G4 märkusele, siis on erinevus Korea veebisaidi avaldatud teabe ja FCC-s tehtud märkuse vahel.

Ja mida arvate LG G4 Note'ist? Kas seadet saab käivitada hilja?

Seda artiklit värskendatakse uue teabega.

(tagsToTranslate) lg g4 märkus (t) lg g4 (t) spetsifikatsioonid (t) hind (t) käivitamine (t) kuulujutud lg g4 (t) galaktika märkus 5 (t) galaktika s6 serv +