LG ja Sony Ericsson alustasid Android 4.0 värskendust kevadel

LG ja Sony Ericsson alustasid Android 4.0 värskendust kevadel

Pärast seda, kui Samsung teatas juba enne jõule, et valmistub oma Galaxy terminalide valikut uuendama (tablett ja nutitelefonid) Android 4.0-le järgmise aasta alguses esitles LG oma kalendrit. Eelmisel nädalal teatas Sony Ericsson, et kavatsevad protsessi alustada kevadel.

Küll aga peavad LG nutitelefonide omanikud jäätisevõileiva kätte saamiseks ootama veel paar kuud kui võistlevad fännid. LG lubas algatada täiendused numbrile nutitelefon käivitati sel aastal, alustades 2012. aasta teisest ja kolmandast kvartalist. See tähendab, et enne aprilli ei toimu täiendama.

Teade tehti eile ettevõtte Facebooki lehel, kus selgus ka nimekiri esimestest terminalidest, mis värskendusi said. Nende hulka kuuluvad näiteks Maximo 2X, uus LG Prada 3.0, MyTouchQ või LG Eclipse. Kolmandas kvartalis jõudis Android 4.0 teiste hulgas Maximo 3D ja Maximo Blackini.

Tootja hoiatab nagu alati, et kuupäevad võivad sõltuvalt kõnealusest turust erineda ega ole piirkonniti teavet esitanud.

Kui plaanitud ajakava on fikseeritud, on Sony Ericssoni mobiiltelefonide kasutajatel võimalik ette maksta. Vastavalt ettevõtte eelmisel nädalal välja toodud päevakavale peaksid tootjad protsessi alustama eeldatavasti “märtsi lõpus, aprilli alguses”.

Esimesed mudelid, mida Android 4.0 versioon hõlmab, on Sony Ericsson Arc S, Neo V ja Ray. Sellele järgnevad Engadgeti esitatud loendi kohaselt Active, Arc, Mini, Mini Pro, Neo, Play ja Xperia Pro.

Kirjutatud uue ortograafilise testamendi järgi

Joana M. Fernandes