contador gratis Saltar al contenido

LG OLED C9, kõige nutikam 4K nutiteleviisor turul

LG OLED C9, kõige nutikam 4K nutiteleviisor turul

Uus LG OLED C9 toob telerisse kõik OLED-i eelised ning audiovisuaalsete tulemuste ja ühenduvuse optimeerimiseks kogu AI-põhise töötluse

Keskendudes jätkusuutlikkusele ja ühenduvusele, LG leiti viimati HomeCor 2019, So Paulos, suurepärane võimalus tuua Brasiiliasse uus 4K nutiteleviisor OLED C9. See teler on osa esmaklassilisest kaatrite vahelisest liinist LG 2019. aastal ja jälgib mõnda funktsiooni, mis muudab selle üheks nutikaimaks teleriks, mis riigis saadaval, nagu näiteks spetsiaalne protsessor a9 kahest põlvkonnast, täiustatud heli tehisintellekti ja nutikate platvormide abil ThinQ AI teiste seadmete juhtimiseks, kasutades ainult teie häält.

Saadaval valikud 55, 65 ja 77 tolli LG saadaolevad mudelid OLED C9 4K testimiseks ja järgmises reas saate näha kõike, mida arvame.

OLED C9 kordab metalli- ja klaasiehitust ning väga õhukesi servi C8-stOLED C9 kordab metalli- ja klaasiehitust ning väga õhukesi servi C8-st

Ehitus ja disain

A OLED C9 – neil ei tohi olla teistsugust kujundust kui C8 kuid see pole negatiivne punkt. Nagu 2018. aasta mudel, C9 panustage minimalistlikule välimusele, millel on kõrge kvaliteet metallil ja klaasil ning altpoolt kallutatud tugi, mis muudab kõlari heli keskkonnas paremaks. Servad jäävad väga õhukeseks, muutes maskeerimisraami OLED-paneelil ja tekitades toote ekraanil olemise tunde.

Õhuke serv on muljet avaldanud, kuna see on vähem nähtav kui nutitelefonÕhuke serv on muljet avaldanud, kuna see on vähem nähtav kui nutitelefon

A OLED C9 andma ühenduvuse osas ulatuse. Juhtmevabalt on teler varustatud Bluetooth 5.0, 802.11ac ja WiFi-ga AirPlay 2süsteem Apple sisu saatjale saatjalt sisu saatmiseks juhtmevabalt. Seadme kerel on kolm USB-porti, üks küljel ja kaks tagaküljel, LAN-port Interneti jaoks ja neli HDMI 2.1-porti.

A LG esimene tootja, kes lisas oma 2019. aastal välja oma uue versiooni HDMI-st, mis võimaldas tal mitte ainult käsitleda muljetavaldavat 48Gbps, vaid ka toetada suuremat kaadrisagedust kuni 120 Hz, HDR-i dünaamilisi metaandmeid, eARC (täiustatud heli tagasikanal), värskenduskiirusi muutuv (VRR) ja madala latentsusega automaatne režiim (ALLM).

Ühenduse loomiseks on olemas ka optiline digitaalne väljund ja 3,5 mm kõrvaklappide pesa.

LG on esimene tootja maailmas, kes valmis 2019. aasta teleri uue standardiga HDMI 2.1LG on esimene tootja maailmas, kes valmis 2019. aasta teleri uue standardiga HDMI 2.1

Kaablihaldus toimub väga organiseeritud viisil. Lihtsalt avage teleri allosas keskel olev kast ja jooksege kaabel sellest läbi. Mis kõige parem, tarkus ja mugavus.

Kaabli korraldus on väga korraldatud ja hõlpsasti juurdepääsetavKaabli korraldus on väga korraldatud ja hõlpsasti juurdepääsetav

Pildikvaliteet

A OLED C9 kannab 4K eraldusvõimet ja on varustatud teise põlvkonna heli- ja pildiprotsessoriga a9. See protsessor töötab tehisintellekti tehnoloogia abil, mis tunneb ära originaalsisu ja optimeerib pildi mitut aspekti, näiteks selgust, teravust, detaili ja heledust, et pakkuda sügavamat ja suuremat lojaalsuskogemust.

Protsessor toimib pildi ja heli abil, et pakkuda ümbritsevaid elamusi Protsessor toimib pildi ja heli abil, et pakkuda ümbritsevaid elamusi

Vastavalt LGSee protsessor vastutab miljonite sisuga andmebaaside analüüsimise ja vaadatava sisu õige konfiguratsiooni valimise eest. See ilmneb jalgpallimängudes, filmides ja sarjades ning põnevus-, õudus- ja muudes žanrites.

Alpha 9 (a9) protsessor analüüsib lõpliku pildi optimeerimiseks miljoneid näidissisuAlpha 9 (a9) protsessor analüüsib lõpliku pildi optimeerimiseks miljoneid näidissisu

Mitte ainult teoreetiliselt tundub kõik ilus, kuid tegelikult on kvaliteet erakordne. See stsenaariumi optimeerimine tõesti töötab ja läheb algsest sisust üle 4K-le, mida me seda kutsume kallutamine, mis on üks parimaid, mida ma eales näinud olen, toob suurepärase müra vähendamise ja pildi suurendamise.

Ja võtmepunktina tehisintellekt OLED C9, ei saa mainimata jätta pildi allikat AI pilt, mis optimeerib pildi detailsust, heledust ja teravust algsest sisust ning AI heledus, uus funktsioon, mis paneb televiisori anduri tuvastama mitmesuguseid keskkonna heleduse muutusi ja kohandama heledustaset.

Pildil olev tehisintellekti funktsioon rõhutab heledust ja teravustPildil olev tehisintellekti funktsioon rõhutab heledust ja teravust

OLED ja "puhas" must

Erinevalt LED- ja LCD-ekraanidest, mille pikslite ühendamiseks ja piltide saamiseks on vaja taustvalgustusega tagapaneeli, kuvatakse ekraanil OLED sellel on oma valguskiirgus, mis muudab iga piksli elavaks ja sureb individuaalselt. Praktikas on sellel palju eeliseid: on võimalik välja töötada õhemaid telereid, kuna neil pole lisakihti ning need tekitavad suure kontrasti ja värvide täpsuse, kuna muud komponendid ei mõjuta piksleid.

Erinevus OLED LCD / LED ekraanidestErinevus OLED LCD / LED ekraanidest

Võimalus ekraanil pikslid välja lülitada, kui neid ei kasutata OLED Need sobivad ideaalselt tumeda sisuga, varjude või sügavmustaga. Lisateavet seda tüüpi paneelide kohta leiate meie spetsiaalsest artiklist:

Nutiteleri alates LG tuua kõik eelised OLED. Nagu selgitatud, toodetakse erinevaid musta taset suurepäraselt tänu võimalusele lülitada pikslid välja ilma värvideta. Lisaks toovad hallid toonid paneelile unikaalsete toonide väikese ebatäiuslikkuse. Väljapanekut pole peitsitud lõuend ekraanil, kui värv erineb originaalist.

Hämmastav mängukogemus OLED-tehnoloogiagaHämmastav mängukogemus OLED-tehnoloogiaga

A C9 sellel on ka 2,4ms üleminekuaeg ja loomulik värskendussagedus 120Hz, see tähendab, et kummitustefektide esinemist pole võimalik näha, see tähendab siis, kui kasutajad tunnevad üleminekut pildil olevatelt raamidelt ning paneelitüüp tuleb mängijatele väga hästi vastu.

Selle lahendamiseks paneel OLED alates LG toetab vorminguid HDR10, HLG ja Dolby Vision, mis kasutavad täiel määral tehnoloogiat ja annavad selgemaid värve. Pidage seda meeles C9 kinnitanud Rheinlandi teler, tekitab sinist valgust ainult 29%, väärtus jääb visuaalse mugavuse miinimumist (50%) kaugemale. Kasutamise ajal ei ole võimalik selle eelistele tähelepanu pöörata, kuid teie silmad ei puutu liiga silmi kahjustavate emissioonidega.

  pikaajaliselt, teie silmad tänavad teid! pikaajaliselt, teie silmad tänavad teid!

Heli kvaliteet

Protsessor a9 kahest põlvkonnast toimib ka helisüsteemile OLED C9, helide optimeerimine heližanri põhjal, helide, efektide ja sageduse tuvastamine. Sellel on kaks 40W kõlarit, mis ei vaja täiendavaid heliseadmeid. Erakordne kvaliteet ja muusika peal Spotify neil on väga tasakaalustatud heli, bass, keskmine ja kõrge.

Lisaks on ressursse AI hääl, mis teisendab stereoheli (2,0 kanalit) 5,1 kanaliks põhjalikumaks kasutamiseks ja AI akustiline häälestamine, mis kalibreerib keskkonna helilainete kaudu telerist tuleva heli.

Operatsioonisüsteem

WebOS-i opsüsteem 4.0WebOS-i opsüsteem 4.0

Kõigist tootja omanduses olevatest opsüsteemidest WebOS alates LG võib-olla kõige täielikum ja intuitiivsem. Navigeerimine on lihtne, ilusa liidese ja hõlpsa juurdepääsuga funktsioonidele.

A C9 varustatud versiooniga 4.0, mis toob palju täiustusi ühendusse teiste seadmetega, näiteks kodukinode, konsoolide, heliribade ja blu-ray-seadmetega – sealhulgas ka juhtimise kaudu Maagiline kaugjuhtimispult.

Ja rääkides kontrolleritest, siis kontrollerite uutest versioonidest Maagiline kaugjuhtimispult esitlege ja jätkake ergonoomilise välimusega ja mugav kasutada, nagu 2018. aasta mudelis.

Juhtimine ühildub uusimate teleritega alates LG ja toimib teatud tüüpi hiire või osuti, sealhulgas sirvimine lehtede kerimiseks või rakenduste hõlpsamaks sirvimiseks. seda Maagiline kaugjuhtimispult mis on integreeritud mikrofoniga häälkäskluste jaoks, lisaks spetsiaalsetele nuppudele mitmesuguste rakenduste jaoks, näiteks Netflixnäiteks.

LG puldil on häälkäskluste tegemiseks sisemine mikrofonLG puldil on häälkäskluste tegemiseks sisemine mikrofon

Tehisintellekti ressursid

Sama kui pildi kvaliteet, C9 paistab silma tehisintellekti ressursside tõttu. TV muudab platvormi keskpunktiks ThinQ AI, mille on ise välja töötanud LG, et toetada turul saadaolevate virtuaalsete abistajate erinevaid funktsioone ja vorminguid. seda ThinQ AI integreerituna tulevikus ka brändi teiste toodetega, erinevatest kategooriatest, et luua korralikult ühendatud kodu. Praegu on Brasiilia turul üks peamisi funktsioone ettevõtte kaudu partnerluse kaudu häälkäsklused Google'i assistent.

Virtuaalse abilisega GoogleTäiesti portugali keeles saate korraldada uuringuid, luua meeldetuletusi, hallata ülesandeid, lisada sündmusi oma kalendrisse või ostunimekirja üksustesse, vaadata liiklust ja isegi ühilduvaid nutikaid koduseadmeid juhtida Maagiline kaugjuhtimispult. Mõned täpse tulemuse saamiseks kasutatavad käsud on järgmised:

 • Milline on ilmateade homseks?;
 • Kuidas täna mu päev möödus?, assistent l kõik päeva kohtumised;
 • Transiit kontorisse, käivitab viisard rakenduse Kaart ja ütleb teile, milline on parim aeg ja viis tööle minna;
 • Esitage YouTube'is Billie Eilishit, avab viisard rakenduse YouTube ja mängida lauljate juhuslikke laule.

Lisaks saate otse suhelda oma teleri funktsioonidega, näiteks muuta pildirežiime, lülitada Bluetooth sisse või välja, otsida sisu rakendustest, näiteks Netflix, YouTubeteiste hulgas.

A C9 seda saab pidada käsukeskuseks, et muuta teie kodu targemaks. Nagu eespool selgitatud, saate oma teleri kaudu juhtida sadu ühilduvaid seadmeid ja luua kohandatud profiile, et oma elu lihtsamaks muuta. Näiteks saate luua erirežiimi, kus aktiveerimise korral siseneb teler Netflix, lamp kustub, kliimaseade reguleerib temperatuuri ja heliriba kalibreeritakse soovitud režiimile. Täitmine toimub sekunditega.

Valmis

LG OLED C9 esiletõstetud pilt

Mitte ilma põhjuseta me valime OLED C9 alates LG kui selle aasta parim 4K nutiteleviisor 2019. aastal spetsiaalselt meie jaoks C8, eelmise aasta mudelid ja lisades kompetentsed pildi- ja heliprotsessorid, suurepärane j paneel OLED koos Dolby visioon ja HDR10, mis pakub erakordseid pilte, helikvaliteeti koos Dolby Atmos'iga ja tehisintellekti funktsioone, mis muudavad sisu navigeerimise ja taasesituse tõesti oluliseks.

Rääkimata elegantsest ja ülikergest disainist, spetsialiseerumisest LG tänu OLED paneelile, mis on OLED C9 üks parimaid ja ilusamaid telereid, mis Brasiilias saadaval, aga ka televiisorit C8 see oli eelmine aasta.

Nagu OLED C9? Nutitelerid on saadaval kolmes suuruses: 55, 65 ja 77 tolli. Hinnad algavad 5 999,00 R (55 "), 9 469,00 R (65") ja R 34 340,00 (77 ") RK-st. Väiksema suurusega hind on võrdne konkurentidega ning see pakub mitmeid audiovisuaalseid ja atraktiivsemaid funktsioone. 65- ja 77-tollised mudelid on kõrge väärtus õigustatud, kui otsite parimat, mida 4K-teler tänapäeval Brasiilias pakkuda suudab.

Andmeleht (LG OLED C9 4K)

Spetsifikatsioonid LG OLED C9 4K
Suurus (tollides) 55 ", 65" ja 77 "
Paneelide tehnoloogia OLED
Paneeli eraldusvõime 4K
Ühendus ja sisend 4 x HDMI 2.1 sisend; 3 x USB sisendit; 1 x RF-sisend avatud TV jaoks; 1 x RF-sisend kaabeltelevisiooni jaoks; 1 x AV / komponentvideo sisend; 1 x optiline digitaalne väljund; 1 x kõrvaklappide väljund (P2); 1 x LAN-sisend (RJ45); WiFi 802.11acBluetooth 5.0
Protsessor a9 kahest põlvkonnast
Kujutise ressurss AI PictureAI heledus 4K Cinema HDRHDR10Dolby Vision on sertifitseeritud Rheinlandi teler 4K suurenemine
Värskendamise määr 120 Hz (originaal)
Ülemineku aeg 2,4 ms
Reaktsiooniaeg 1 ms
Heliressursid AI SoundAI akustiline häälestamineDolby Atmos40W võimsus (kaks kõlarit)
Juhtimine Remote Magic koos Netflixi ja Amazoni integreeritud micFunes'iga
Operatsioonisüsteem WebOS 4.0
Häälkäsklused Jah
Virtuaalne assistent Google'i assistent
Platvorm ThinQ AI
Galeriirežiim Jah
Ehitage Metall ja klaas
Hind 55: R 5 599,0065 R: 9 469,00 R 77: R 34 340,00 R
LG OLED C9, kõige nutikam 4K nutiteleviisor turul
 • Ehitus – 10/10
 • Kujundus – 10/10
 • Pildikvaliteet – 10/10
 • Heli kvaliteet – 10/9
 • Operatsioonisüsteem – 10/10
 • AI ressursid – 10/10
 • Hääleassistent – 10/10
 • Kontroll – 10/10

9,9 / 10

Lõplikud kaalutlused ja miinused

Uus LG OLED C9 toob telerisse kõik OLED-i eelised ning audiovisuaalsete tulemuste ja ühenduvuse optimeerimiseks kogu AI-põhise töötluse

Pro

 • Hästi ehitatud;
 • Elegantne ja minimalistlik disain;
 • Suurepärane OLED paneel;
 • 4K parendamine kvaliteetse AI abil;
 • Pädev helikvaliteet;
 • Terviklik ja intelligentne AI ThinQ platvorm;
 • Google Assistant;
 • Võimalik juhtida teisi seadmeid;
 • Tere tulemast Magic puldisse.

Miinused

 • Ei toeta HDR10 +;
 • HDR heledus on piiratud.