LG on mängumaailmas tabanud uue OLED TV 48CX saabumist Euroopasse

Märtsis paljastas LG, et tema 2020. aasta teleportfelli mudelid hakkavad aprillis sisenema rahvusvahelistele turgudele. Nüüd debüteerib Euroopas uus 4K Ultra HD teler: LG OLED 48CX.

48-tollise ekraani uute mõõtmetega mõtestab Lõuna-Korea seadmete tootja, kes otsib keskmise suurusega telerit, kes soovib teist telerikodu ja ka neid mängijaid, kes võtavad telemaailma. “Päris” mängimine.

LG OLED 48CX ühildub NVIDIA G-SYNC tehnoloogiaga, lubades mängijatele paremat graafilist renderdamist, samuti suuremat keelekümblustunnet, kohandades teleri värskendussagedust ühendatud riistvara kaadrisagedusega.

Tootja ütles, et see uus teler võimaldab isevalgustava OLED-tehnoloogia abil madala sisendi viivitust ja kiiremat reageerimisaega.

Uus teler toetab mitut HDR-vormingut, sealhulgas HDR10 ja Dolby Vision 4K UHD-sisuga kuni 120 kaadrit sekundis. Lisaks toetab see uusim mudel nagu 2020. aasta LG OLED-teler ka HDMI VRR-i, mis ühildub erinevate mänguseadmetega, näiteks graafikakaartide ja konsoolidega.

Keelekümbluse parandamiseks sisaldab LG OLED 48CX ka Dolby Atmose helisüsteemi. Tehisintellektiga akustiline häälestamine määrab kasutaja ümbritseva keskkonna ja reguleerib heli suurema täpsuse saavutamiseks. See teler ühildub ka Bluetooth Surround tehnoloogiaga, mis võimaldab mõlemaid kõlareid üheaegselt ühendada.