IGRE

LG Optimus VU: mini-tahvelarvutiga nutitelefon

LG hakkab septembris müüma hübriidterminali kategooriasse kuuluvat uut Optimus VU 4G / LTE nutitelefoni, mis on paigutatud “nutika” telefoni ja väikese tahvelarvuti vahele.

Uus LG Optimus VU pakub tootja sõnul ametlikku avalduses esimest “5-tollist 4: 3 formaadiga ekraani” – lahendust, mida ettevõte loodab teenida kasutajate uute efektide meelitamiseks, lisaks 4G / LTE võrkudes suhtlemiseks valmis masinale .

LG andmetel on ainuĂĽksi Lõuna-Koreas alates märtsist registreeritud selle mudeli mĂĽĂĽk ĂĽle 500 tuhande ĂĽhiku, mis on inimeste vastutusel peamiselt mudeli “vormitegur”.

Suurepärase funktsioonina põhineb Optimus Vu Qualcommi 1,5 GHz kahetuumalisel protsessoril, töötab Androidi versiooniga 4.0 ning sisaldab andmete salvestamiseks 1 GB RAM-i ja 32 GB mälu, ilma et oleks võimalik kaarti kasutada. Kaasas olev kaamera tõlgitakse versiooniks, mille tagaküljel on 8MP sensor, samal ajal kui esiseadmel on 1,3-megapiksline sensor.

Uue Optimus Vu: LTE hinnakujundus ja kättesaadavus Portugali turul pole veel teada, kuna pärisnimega Optimus terminalid pidid Portugalis oma nime muutma, mille tulemuseks oli turule toomise ajakava erinevus võrreldes teiste Euroopa riikidega.

MĂĽĂĽdi viis miljonit 4G / LTE terminali

LG uus panus 4G / LTE-ühendustega terminalidele tugevdab ettevõtte kohalolekut selles segmendis, kelle kogu maailmas paigaldatud seadmete baas kasvab eeldatavasti kümnekordistuma võrreldes 2011. aastaga.

Lõuna-Korea ettevõte teatas, et jõudis müüdud „4G / LTE terminalide 5 miljoni ühiku verstapostini“, jõudes müügitippu mullu juulis, kui ettevõttel õnnestus uue neljanda põlvkonna võrgu toel turustada üle miljoni nutitelefoni.

Lisaks on ettevõte välja kuulutanud veel LTE terminalid, mis lisatakse Optimus-liini “järgmisteks kuudeks”.

Kirjutatud uue ortograafilise testamendi järgi

Back to top button

Tuvastati reklaamiblokeerija

Meie saidi kasutamise jätkamiseks peate eemaldama AD BLOCKERI AITÄH