LG saab kuni järgmise aastani tuua turule pöörlevaid ja kokkupandavaid telefone - mobiiltelefonid

LG saab kuni järgmise aastani tuua turule pöörlevaid ja kokkupandavaid telefone – mobiiltelefonid

Mobiiltelefonid on viimase paari aasta jooksul läbi teinud palju muutusi. Volditud nutitelefonid määravad uusimad suundumused. Kuid tundub, et LG soovib minna kaugemale ja turule tuua telefone, mida saab pöörata ja mida saab pöörata kuni järgmise aastani. See on brändi üks peamisi lubadusi, kasutades ära arendatavat ekraanitehnoloogiat, kuid mitte täiesti uuenduslikku, sest TCL on sel aastal sama kontseptsiooniga edasi arenenud.

Lõuna-Korea uudiste veebisaidil edastati LG uue ettepaneku kohta uudiseid, kus selgitati, et pöördemudel võiks turule tulla selle aasta teises pooles. Kinnituseks on sellel nutitelefonil kaks monitori, mida saab horisontaalselt pöörata, sarnaselt 2000. aastate mobiiltelefonide kujundusele, näiteks Nokia 6260 ja Nokia N93.

LG mobiiltelefon Allikas: Herald Corporation

Järgmise aasta esimeses pooles plaanib LG turule tuua uue nutitelefoni disaini, mis tehakse teatavaks Mobile World Congressi 2021. aasta väljaandes. See saab olema nn kokkuvõtlik mudel.

Uudised tulid pärast seda, kui kaubamärk esitas 2019. aastal lokkis ekraaniga teleri ja hiljuti, 2020. aastal, oli see ilmutanud uue versiooni. Lisaks lubas turule tuua selle aasta uue mudeli.

Nutitelefonide osas tabas LG LG Velvet Korea turule eelmisel nädalal ning eeldatavasti jõuab see läände mai lõpus. Spetsifikatsioonide osas toidab seadet Snapdragon 765G protsessor, mis pakub 5G nutitelefoni tuge, 8 GB muutmälu ja 128 GB sisemist salvestusruumi.

6,8-tolline OLED-ekraan kasutab biomeetrilist sõrmejäljeandurit ja esikaamera väikest keskset kõverat. Öeldakse, et see mudel toetab brändi pliiatsit, aga ka selle sulgevat lisatarvikut, mis lisab lisaekraani. Ka sellel nutitelefonil on IP68 sertifikaat, mis on veekindel ja tolmukindel.

Uue nutitelefoni mudeli otsimisel kuulutas TCL märtsis välja ka uue keritava ja paindliku ekraani kontseptsiooni, kuid sellel pole veel turule jõudmise kuupäeva.