contador gratis Skip to content

LG teatas CES 2020-l kaheksast 8K eraldusvõimega OLED- ja LED-telerist

LG teatas CES 2020-l kaheksast 8K eraldusvõimega OLED- ja LED-telerist

LG kasutab CES 2020 ära, et näidata maailmale oma uut televiisorit, mis lubab tänu tehisintellekti tehnoloogiale optimeeritud 8K kogemust.

A LG teatas kaheksa televiisorit 8K kuvatakse CES 2020 (Consumer Electronics Show 2020) toimub järgmisel nädalal. 2020. aasta reas on kaks telerit alates OLED SIGNAAT 88 ja 77 tolli ning kuus rida NanoCell, mudelil 75/65 Nano 99, 75/65 Nano97 ja 75/65 Nano95.

Kogu kommunikatsiooni ajal LG rõhutab, et televisioon pakub elamust "Päris 8K", Võib-olla anda" pinprick "Samsungile, kes on otsene konkurent.

"Need uued mudelid pakuvad võimalust selle resolutsiooniga sisu loomulikku esitamist tänu suure hulga sisu (…) toetamisele, sealhulgas koodekitele nagu HEVC, VP9 ja AV1, viimast toetavad suured voogesituse pakkujad, näiteks YouTube".

ĂĽtles avaldus.

põhimõte, resolutsioon 8K 7680 4320 pikslit. Sellegipoolest LG kasuta määratlust Tarbijatehnoloogia Liit, mis mõõdab piksleid, kasutades ajutist "kontrastsuse modulatsiooni" Samsung ärge järgige sama protokolli.

LG 8K teleri tehnilised andmed

LG esitleb ajavahemikul 7. – 10. Jaanuaril CES 2020 kaheksat 8K telerit. LG esitleb ajavahemikul 7. – 10. Jaanuaril CES 2020 kaheksat 8K telerit.

Nagu varem öeldud, Televiisor alates LG toetab HEVC, VP9 ja AV1 native, välist dekoodrit pole vaja. Neil on ka HDMI-sisend, mis toetab kõrge eraldusvõimega 60 kaadrit sekundis.

Kujutise ja heli töötleja on Alfa 9 Gen 3, mis kasutab pildi ja heli kvaliteedi optimeerimiseks masinõppel põhinevat tehisintellekti tehnoloogiat. Praktikas tähendab see, et madalama eraldusvõimega videotes võib olla a Kõrgklass kuni 8K ja heli 5,1 ruumilise heli jaoks, lisaks ekraanil olevate nägude ja teksti äratundmisele. See tehnoloogia tunneb ära ka ekraanil olevad näod ja teksti, parandades selle kvaliteeti.

Protsessor Alpha 9 Gen 3 suudab ekraanil nägusid ja teksti ära tunda, täiustades ja siludes pilte, et pakkuda loomulikumat nahatooni, selgemat ja selgemaid nägusid ning tähti, mida on kergem lugeda. Automaatne žanri valimine tuvastab vaadatava sisu tüübi ja rakendab automaatselt ideaalsed pildiseaded, tagades parima pildikvaliteedi neljas žanris: film, sport, standard ja animatsioon.

ĂĽtles ametlik avaldus

Lisaks uus teler alates LG säilitada platvormi tugi ThinQ AI, ettevõtte omandis, et kontrollida toote kaudu muid nutiseadmeid. Virtuaalne assistent Alexa ja Google'i assistent ühildub ka televisiooniga HomeKit ja AirPlay2.

Televiisor 8K alates LG kuvatakse jaoks CES 2020 ajavahemikul 7. – 10. Hinnakujunduse ja käivitamise kuupäevi pole veel avaldatud.

Allikas: Verge