LG tugevdab grammide joont uute kümnenda põlvkonna Inteli protsessoritega

Grammirida tähistab LG jaoks ĂĽlimalt kerget arvutipakkumist, pĂĽĂĽdes oma segmendis maksimaalset võimalikku jõudlust välja tuua. Selleks saabuvad järgmisel aastal uued mudelid, millel on nende peamine uudsus – Inteli kĂĽmnenda põlvkonna protsessori värskendus. Kuid ka uute ĂĽhendusvõimaluste kasutuselevõtuga kaasnevad olulised varad, antud juhul uus Wi-Fi 6 tehnoloogia ja Thunderbolt 3 sisend.

Uut sülearvutite valikut on kolmes suuruses, alustades 14-tollisest versioonist, mis kaalub 999 grammi, 17-tollisest mudelist, mis on veidi raskem ja kaalub 1,35 kg. Keskel on ka 15-tolline (1,12 kg) versioon. LG-l on ka 2-ühes 14-tolline versioon, mis võimaldab kasutajatel seda kasutada sülearvuti või tahvelarvutina. Jooned säilitavad segmendi määratlevad minimalistlikud ja praktilised aspektid.

17-tollisel versioonil on nüüd 4K eraldusvõime ja kuni 24 GB kahekanaliline DDR4 mälu. 15- ja 17-tollistel mudelitel on 80 Wh akusid, mis lubavad tunde autonoomiat kasutajatele, kes peavad videoid kontoriväliselt redigeerima. Kabriolettmudeli puhul lubab LG tasu eest üle 20 tunni autonoomiat, vaatamata võimsusele 72 Wh.

Väljaandmiskuupäeva veel pole, kuid LG näitab seda CES-is ajavahemikul 7.-10.