LG tugevdab uue partnerlusega oma panust robootikasegmendis

LG Electronics Inc. aastal investeerinud kolm miljonit dollarit Bossa Nova Robotics, mis asub USA-s, mis oli ettevõtte esimene investeering robootikasegmendi välispartnerisse.

Pärast partnerluse loomist Lõuna-Koreaga Akrüül, ROBOTIK SG, Robotis ja Robostar, tehnoloogiagigant soovib seega tugevdada oma konkurentsivõimet robotitööstuses selles, mis on tunnistatud üheks LG peamiseks kasvu veduriks.

Bossa Nova Robotics loob lahendused, mis võimaldavad riiulil olevate toodete reaalajas andmete kogumist ja analüüsimist automatiseerida ning võimaldavad suurte jaekaupluste tõhusamat haldamist.

“Robootika on meie IntelligentQ tehisintellekti strateegia põhielement ja väga oluline LG edasise arengu jaoks,” ĂĽtles Kim Sungwook, LG Electronics’i globaalse avatud innovatsiooni asepresident.

Tuletame meelde, et Lõuna-Korea taliolümpiamängude ettevalmistuste raames hakkas LG oma roboteid testima, Robotijuhend ja robotrobotriigi suurimas lennujaamas.

Sel aastal esitles tehnoloogiaettevõte CES-il kolme uut CLOi perekonna robotit Server, Porter ja Shopping Cart, mis on välja töötatud spetsiaalselt äriliseks kasutamiseks tiheda liiklusega kohtades, näiteks hotellides ja supermarketites.

LG CLOi robotit arendatakse tootega paralleelselt ThinQ, IA tehnoloogia kaubamärk mõeldud kasutamiseks nutikates kodumasinates.