LG tutvustas Velvet disaini, kolme kaameraga telefoni ja Snapdragon 765

LG tutvustas Velvet disaini, kolme kaameraga telefoni ja Snapdragon 765

LG on viimastel kuudel valmistunud tutvustama nutitelefoni Velvet disaini ja esitleb selle kuu alguses isegi kontseptuaalset pilti, mida jagas LG-i mobiiltelefonide tootestrateegia vanem asepresident Chang Ma. Nüüd on ettevõte hakanud üksikasjalikult selgitama, mida võime oodata mobiiltelefonide disainilt. YouTube'is jagatud videos näidatakse Velvetit kolme kaamera- ja värvikomplektiga (saadaval must, valge, punane ja tumeroheline). Üks detaile, mis nutitelefoni välimuses tähelepanu köidab, on peegelkiht, see annab toonil mitmeid muudatusi vastavalt nähtavale valgusele ja nurgale.

Mobiiltelefoni ümber on võimalik näha metallkaitset, sellel on suurem katteala seadme neljas nurgas ja see peab kaitsma kukkumise eest, kui esimene ots puudutab põrandat. Veel üks huvitav asi on Velveti paksus, mõõtmisi pole veel avaldatud, kuid see tundub õhuke, mis mõjutab ka kaalu.

OLED-telereid, mida mĂĽĂĽakse ĂĽle 10 miljoni ĂĽhiku kogu maailmas

Ettevõte ei pööra selles disainivideos mobiiltelefoniekraanile suurt tähelepanu, esikaamera ilmub vaevu ja kuvatud ekraan lülitatakse video lõpus sisse. Muid funktsioone näitavaid videoid peaks LG peagi jagama, kuid meil on vähemalt üks tehniline spetsifikatsioon, see varustatakse Snapdragon 765 5G-ga.

Ehkki tegemist on oma kvaliteediga protsessoriga, oodatakse Snapdragon 865, näitab see, et LG kavatseb hea jõudluse variandina tuua Velveti, 5G, kolm kaamerat ja tõenäoliselt ka muid lisatasu spetsifikatsioone odavama hinnaga. Kui teil on hea aku ja kaamera töötab hästi, võib see olla konkurentsivõimelisem seade.

LG sai alguse disainimuutusest ja kaubamärgi esitlusviisist. Uus Velvet-rida on oluline osa ettevõtte strateegiast, et meelitada ligi väga spetsiifiline publik, midagi muud selles uudises täpsemalt.

Via: Neowin Allikas: LG. (TagsToTranslate) nutitelefon (t) lg (t) mobiil (t) samet (t) klõpsnurk 765 (t) uus lg nutitelefon (t) lansseerimine (t) käivitamine lg (t) lg samethaagis (t) samettelefon (t) veltet lg (t) mobiiltelefonilt