LG uuendab järgmisel nädalal oma telereid HomeKiti ja AirPlay 2 toega [atualizado 2x: amanhã!]

Selle aasta alguses teatas Apple, et mitmesugused kolmandate isikute nutitelerid hõlmavad ka tuge AirPlay 2 ja / või HomeKit veel 2019. aastal; nende seas on mitmed suuremad tootjad hakanud oma seadmetele värskendusi pakkuma, näiteks Samsung ja Vizio.

NĂĽĂĽd, Lõuna-Korea LG kinnitas ka, et tõenäoliselt toetatakse mõlema Apple’i funktsiooni nende uusimad telerid järgmine nädal.

HomeKiti tugi saab alguse nädala pärast. Kasutajad peavad AirPlay 2 toe jaoks üle minema versioonile iOS 12.4.

See tähendab, et LG telereid saab integreerida otse rakendusse Home (Kodu) ja teised vidin ja Apple’i teenused nagu HomePod ja Siri. LG akna kohaselt alustatakse tuge teleritele tõenäoliselt juba järgmisel esmaspäeval (29/7).

Erinevalt Samsungist ja Viziost väidab LG, et AirPlay 2 ja HomeKiti toetavad ainult selle 2019. aasta telerid, nii et vanem mudel langeb nimekirjast täielikult välja. Tutvuge ühilduvate mudelitega allpool:

  • LG OLED (2019)
  • LG NanoCell SM9X seeria (2019)
  • LG NanoCell SM8X seeria (2019)
  • LG UHD UM7X seeria (2019)

Kuigi teade näib ametlik, pole LG veel Austraalia tugikonto avaldatud kuupäeva kommenteerinud / kinnitanud. Tasub mainida, et iPhone’i ja iPadi kasutajad peavad ĂĽhilduvatele funktsioonidele juurdepääsu saamiseks oma seadme versioonile iOS 12.4 täiendama.

9to5Mac kaudu

Uuenda 24. juuli 2019 11:37

Täna andis LG välja märkuse, milles öeldakse, et ta vabastab püsivara värskenduse alates homsest (25/7) ülalnimetatud telerite jaoks, pakkudes seeläbi AirPlay 2 ja HomeKiti tuge.

Ehkki see ei täpsustanud, millistes riikides toetust pakutakse, kinnitas ettevõte sel nädalal Apple’i ressursside kättesaadavust enam kui 140 piirkonnas, järgmises laieneb see veelgi.

II värskendus, autor Rafael Fischmann 24.07.2019 kell 19:24

Täna varem, sait Ekraani aeg äratas AI ThinQ-ga LG mudelite 2017. ja 2018. aasta omanike lootust saada tootjalt ka värskendus, mis võimaldab toetada AirPlay 2 ja / või HomeKit.

Kahjuks helistas LG 9 kuni 5 Mac ja eitada seda võimalust – vähemalt praegu. Seetõttu jääb teave, et ainult 2019. aasta telerit uuendatakse.