LG V40 jõuab veebruari esimesel nädalal riiklikule turule

LG V40 ThinQ jõuab Portugalis mĂĽĂĽgile veebruari esimesel päeval, edendades kaubamärki. Ettevõtte sõnul on uusimad esmaklassilised nutitelefonid “mõeldud praegusele jutuvestjate põlvkonnale, kes eelistavad suhelda piltide ja videotega, eriti sotsiaalvõrgustikes”.

Seade pakub 6,4-tollist FullVision OLED-ekraani, eraldusvõimega 1440 × 3120, lubades õhemat raami kui eelmised V-seeria mudelid. Sees on andmed väga atraktiivsed, pakkudes Snapdragon 845 protsessorit, 8 GB RAM-i ja 128 GB sisemälu. Sellel on ka 3300 mAh aku.

Mis puutub kaamera pakkumisse, siis selle nutitelefoni tagaküljel on kolm objektiivi: 16 MP lainurk, 12 MP standard- ja 12 MP teleobjektiiv, mis võimaldavad erinevat kadreerimist vajadusel end objekti suhtes positsioneerida. Kombineeritult vastavad kaamerad funktsioonile Triple Shot, mis ühendab iga objektiiviga jäädvustatud pildid lühikese videofailina, mis hõlbustab jagamist, ütles kaubamärk. Esiküljel on seadmel topeltkaamerasüsteem, standardnurk 8 MP ja 5MP.

Varustus tõotab olla tugev, kaitstud Gorilla Glass 5 klaasiga, nii tagant kui ka eestpoolt. Nutitelefon tuleb turule hinnaga 999 eurot ja seda on saadaval neljas värvitoonis: uus plaatinahall, karmiinpunane, uus aurora must ja uus Maroko sinine.