Lihavõttemunad: kõik lihavõttemunad pole valmistatud šokolaadist

Pärast seda levib sõnum meedia kaudu ja kui laiem avalikkus saab teada, et ĂĽhes nende lõpetatud mängus on peidus fraas, naaseb ta nn “saladusi” jahtima. Jaapani stuudiod on rahul oma tegevuse ja teiste valdkonna spetsialistide äriliste tagajärgedega, mida köidab hĂĽpotees surematu olemisest mängus, mis jätab sektori suured ettevõtted võidu.

tek robinnet “data-title =” tek robinnet – lihavõttemunad: kõik lihavõttemunad pole valmistatud šokolaadist – SAPO Tek “> robinnet tech

See trikk on muutumas populaarseks ja muutumas tavaliseks praktikaks peaaegu kogu digitaalsesse maailma jõudva interaktiivse sisu jaoks. Kuid eesmärk on muutunud. Videomänge mahutavate kastide krediitide, tehniliste lehtede ja detailide kasutuselevõtuga hakkavad mänguloojad kasutama lihavõttemune, et jätta viited ja peita uued funktsioonid, mis annavad uuele kogukonnale uue põhjuse selle interaktiivse seikluse varjatumate osade iga nurga analüüsimiseks.

Aja jooksul on see praktika muutunud mõnes tehnikasektoris põiki ja mõned näited elavad teie taskus. Eriti kui teil on Androidi nutitelefon. Igal mobiilse operatsioonisüsteemi versioonil on väga eriline lihavõttemuna, millele pääseb ligi seadme seadete kaudu. Selles menüüs peate järgima valikut „Teave seadme kohta” ja seejärel mitu korda klõpsama nuppu „Androidi versioon”. Kui teil on Lollipopi versioon, suunatakse teid mängu Flappy Bird temaatilisse väljaandesse, kus pisike Android asendab 2013. aasta suvel rakenduste poes domineerinud kollast lindu.

tek android lollipop “data-title =” tek android lollipop – lihavõttemunad: kõik lihavõttemunad pole valmistatud šokolaadist – SAPO Tek “> android pulgakomm

Kuid sel juhul ei piirdu viited popviidete ja enesereklaamiga. Appleti kodus Cupertinos on lihavõttemunad mõeldud ettevõtte juurte tähistamiseks rakenduse ikoonides. “See on hullumeelne” on TextEditi pildile salvestatud kõne nimi. Teksti jutustas Richard Dreyfus 90ndate reklaamikampaanias, mis kunagi eetrisse ei jõudnud.

tek õuna tekst “data-title =” tek õuna tekst – lihavõttemunad: kõik lihavõttemunad pole valmistatud šokolaadist – SAPO Tek ”> apple tech tekst

Peale erinevate näidete muudes segmentides kui videomängud, elab enamasti just selles sektoris enamus juhtumeid. Ainuüksi GTA V-st on leitud üle 30 lihavõttemuna, ulatudes alateadlikest viidetest teistele mängudele kuni salajasete missioonideni, mis reprodutseerivad kuulsate filmide süžeesid ja kummalisi juhtumeid, mida saab lahendada kaardile jäetud salajaste vihjete abil. .

Teiste veideramate näidete hulka kuulub juhtum, mis tuli ilmsiks 2006. aasta mängus Hitman: Vereraha. Ühel missioonil, mis toimus suure maja lähedal, kutsutakse tegelane kindla nurga alla ja tulistatakse põrandale, kutsutakse seljas rüüdes rüü meestest, kes ümbritsevad teda plaksutamiseks.

Pea kindlasti leidub lihavõttemune mängudes, mängitud veebisaitidel või isegi oma nutitelefonis. Täna on võimalus viidata kindlale universumile, kultuurile või loole või mängu puhul sellele, kuidas mängijatega suhelda ja seikluses veel üks mõõde luua. Tulemuseks on üldreeglina mitte ainult kaubandus, vaid ka kogukond. Teema ümber on loodud terved veebikogukonnad.

Kui olete huvitatud selle kohta lisateabe saamiseks, külastage seda saiti või järgige linki spetsiaalse Redditi kogukonna juurde.