Lihavõttemunad: pidage meeles kõiki Androidi varjatud üllatusi

Lihavõttemunad pole alati šokolaad! Neid saab peita ka igas Androidi värskenduses. Neile teist, kes neist ühtegi puudust tundsid või pole värskendust saanud, tegime selle nostalgilise loendi kõigiga, alates piparkookidest kuni Android Pie. Vaadake neid kõiki.

Pidage meeles, et kõik lihavõttemunad on aktiveeritud jaotises: Süsteemi konfiguratsioon> Teave telefoni kohta> Androidi versioon (klõpsake selles menüüs kümme korda või vajutage mõni sekund). Lihavõttemuna, millel on mängu funktsioon aktiveeritud, kui kasutaja vajutab mõne sekundi versiooni logo.

Android 9.0 Pie

Androidi uusimas versioonis on väga kummaline “lihavõttemuna”, mis pole midagi muud kui käsitsi joonistamiseks mõeldud lõuend. Puudutage lihtsalt paar korda P-tähte, mis tähistab Android Pie-d, seejärel vajutage ja hoidke mõni sekund all, kuni ilmub roboti Paint-versioon. Lõbus!

lihavõttemunaroog

Android Pie lihavõttemuna / © NextPit

Android 8.0 Oreo

Android Oreo toob lihavõttemunad, ütleme, vähemalt kummaliselt. See on tegelane, kes on tuntud kui Oreoctopus, kellega saab seadme ekraanil oma keha ja pead liigutades manipuleerida. Mudelitel, millel on Active Edge, mis on tehnoloogia, mis täidab süsteemis seadme servale avaldatava käsu kaudu käske, kuvatakse selle objekti asemel mullide komplekt.

oreo easteregg uus toim

Oreos ja nende imelikud lihavõttemunad / © NextPit

Android 7.0 Nougat

Jällegi mõtles Google kõik üksikasjad läbi. Operatsioonisüsteemis Android 7.0 Nougat on mängu eesmärk tõmmata kassipoeg toiduplaadile (Imelik? Jah! Aga miks mitte?). Ja protsess on väga lihtne:

Kassipoegade ligimeelitamiseks saate valida, mida soovite toita. Võimalused on: peet (tükike millestki), kala (kala), kana (kana) ja maius (maius). Võite naasta nutitelefoni tavapärase kasutamise juurde ja saate teate kohe, kui kass tuleb teie taldrikule sööma.

AndroidPIT ANDROID lihavõttemunad Nugat

Söödake kassipojad uues Android 7.0 Nougatis / © NextPit

Android 6.0 Marshmallow

Android Marshmallowi pakuti Google I / O 2015 ajal ja varsti pärast seda ilmusid selle lihavõttemunad, kuid ilma palju uuendusi. Tegelikult on mäng sama mis Lollipopil, kuid seekord on võimalik mängida rohkem kui ühe robotiga korraga (nagu poleks see ühega piisavalt keeruline) ja eesmärk on proovida panna Androidi robot kahe hiiglasliku vahukommi vahelt läbi sõitma ja ellu jääma puudutamata. mis tahes.

AndroidPIT ANDROID Egg Easter Marshmallow

PĂĽĂĽdke oma Androidi mitte tappa hiiglaslikus Marshmallow’is / © NextPit

Android 5.0 Lollipop

Lollipop on ĂĽks uuenduslikumaid Androidi värskendusi ja nagu me eeldasime, toob see ka ĂĽlestõusmispĂĽhade munad. See on mäng, mis sarnaneb kuulsa Flappy Birdiga – ja väga keeruline. Eesmärk on panna väikesed rohelised Androidi tegelased midagi puutuma, kaasa arvatud hiiglaslik pulgakomm. Ja sellega lisas ta muidugi punkte.

AndroidPIT ANDROID Lollipop lihavõttemunad

Mäng alaku! / © NextPit

Android 4.4 KitKat

Android KitKat pole erand, kuid ka selle lihavõttemuna pole vähemalt logode osas kõige loomingulisem. Google’i arendajad panid Androidi nime lihtsalt kuulsale KitKati pruunile logole.

Kuid lihavõttemunade järgmises etapis leiame mosaiigi koos piltidega kõigist varasematest Androidi versioonidest, kus on võimalik mängida, klõpsates iga ikooni, nii et see kaob.

AndroidPIT ANDROID lihavõttemuna 9031

KitKati lihavõttemunad on kõigist Androidi versioonidest kõige vähem loovad / © NextPit

Android 4.1 Jelly Bean

Mõnikord imestame, kust saavad Androidi arendajad nii palju loovust. Kõigist seadmetest, milles töötab Jelly Bean, on võimalik leida lihavõttemuna versioon. Kõigepealt näeme hiiglaslikku Jelly Bean – tuntud ka kui Jujube – silmade ja suuga ning ilmub kohe sadu lendavaid Jelly Bean’e, kellega saame suhelda. Ja mäng ei lõpe kunagi.

AndroidPIT ANDROID Munamuna Jelly bean

Jelly Pähklid kõigile! / © NextPit

Android 4.0 jäätise võileib

Kas mäletate Nyan Cat’i, pikslitega kassipoega, kes läbis ruumi, jälgides vikerkaari? Ma arvan, et ta oli Android Ice Cream Sandwichi lihavõttemunade inspiratsioon. Ja see on esimene animeeritud Android-robotiga versioon, mida operatsioonisĂĽsteemis esitletakse.

Selles lihavõttemunas näeme kosmoses hõljuvat Ice Cream Sandwichi väikest pikslitega robotit, mis näeb välja nagu Androidi koobas.

AndroidPIT ANDROID Froyo lihavõttemunad

Kosmoses hõljuvad Androidi jäätise võileivad on need, mida näete Android 4.0 / © NextPit

Android 3.0 kärgstruktuur

Kärgstruktuuri versioonist ei loobuta. Ă•nneks on see vähem hirmutav kui Androidi piparkookide lihavõttemuna. Selles versioonis näeme mesilast Tron: Legacy stiilis, Ameerika ulmefilmi, mille tekst on „REZZZZZZ…”. Neile, kes veel ei tea, tähendab “Rezzing” Troni maailmas “millegi loomist”. Kes ĂĽtles, et Android pole geek?

AndroidPIT ANDROID kärgstruktuuri lihavõttemunad

Kes ütles, et Android ei saa olla geek? / © NextPit

Android 2.3 piparkoogid

Androidi arendajatel pole lihavõttemunade loomisel alati suurt maitset ja piparkoogid on selle tõestuseks. Selle versiooni üllatus on vähemalt veider. Hirmutav pilt on väga subjektiivne ja teadmata, mis sel ajal vastutajate peas oli, on seda raske seletada. Võite teha oma järeldused.

AndroidPIT ANDROID piparkookide lihavõttemunad

Need lihavõttemunad on pehmelt öeldes segadust tekitavad / © NextPit

Ja sina, kas olete leidnud oma Androidi üllatuse? Milline lihavõttemunadest on seni olnud teie lemmik?