Lihtne viis piltide edastamiseks nutitelefonist arvutisse

Otsime alati tõhusat viisi fotode ja videote ülekandmiseks oma Android-seadmest arvutisse ja leiate Photos Companionist väga lihtsa meetodi. See rakendus on pärit ettevõttelt Redmond eksperimentaalse rakenduste testimise tööstusest Microsoft Garage. aitab meil pilte nutitelefonidest ja tahvelarvutitest kiiresti arvutisse edastada. Me selgitame, kuidas see ülekanne tõesti lihtsaks teha.

Fotode teisaldamine nutitelefonist arvutisse

Ehkki piltide saatmise protsess on väga lihtne, vajame enne sisu edastamist mõnda järgmist: Windows 10 arvuti ja mõlemad seadmed on ühendatud sama WiFi-võrguga. Seetõttu peame alustamiseks avama ainult Windows 10 Photo programmi.

Selle saavutamiseks peame lubama suvandi nimega Eelvaade. Foto seadete sisestamiseks peame puudutama kolme punkti paremas ĂĽlanurgas, nii et peame aktiveerima “Aidake Microsoftil testida mobiilside importimist WiFi kaudu”. See võimaldab meil alustada fotode ĂĽleslaadimise protsessi.

Naaseme peamisele fotoekraanile ja seejärel klõpsake nuppu „Impordi“. Uues ujuvas menĂĽĂĽs valime viimase võimaliku valiku: “Mobiilsidevõrgust WiFi kaudu”.

Uus aken palub meil seda teha skannige kuvatav QR-kood et saaksime oma nutitelefoni arvutiga ĂĽhendada. On aeg hankida Androidi terminal.

Pärast Photos Companioni avamist, mille Uptodown saab alla laadida ilma piirkondlike blokeerimisprobleemideta, peame skannima arvutiekraanil kuvatud QR-koodi. See on tehtud, Saate valida kõik nutitelefonist või tahvelarvutist arvutisse teisaldatavad pildid ja puudutada nuppu „Valmis“..

Failiedastus on väga kiire ja sekunditega vaatame kõik pildid läbi. Ekraan näitab, et protsess on lõppenud. Ja siis saame protsessi korrata, kui soovime näidata rohkem fotosid ja videoid.

Pärast arvutisse naasmist saame jälgida, kuidas kõik pildid õigesti edastatakse. Rakendus Windows 10 Photos loob kausta selle audiovisuaalse sisu saatmise päevadega. Ja kõik salvestatakse meie arvutitesse, et neid saaksime kasutada nii, nagu meile meeldib.

Androidi fotokaaslane teenuses Uptodown [APK] | lae alla