Lihtne viis videote või muusika ĂĽlekandmiseks arvutist / Androidist iPhone’i (ja vastupidi)

Paljud inimesed on kurtnud, et iPhone on suletud platvorm ja Apple ei luba näiteks Bluetoothi ​​kaudu lihtsaid video- ja muusikaedastusi. Noh, see on tõsi, kuid tõsi on see, et praegu on iOS-i ja muude süsteemide vahel failide edastamiseks veel mitmeid võimalusi.

Selles õpetuses näitame teile, kuidas kasutada VLC-rakendust, et hõlbustada videote ja muusika ĂĽlekandmist arvutist iPhone’i / iPadi. Ja sama tehnika töötab ka Android-failidega.


Lisaks sellele, et VLC on rakendus, mis on võimeline esitama erinevaid vorminguid, mida iOS ei toeta, võimaldab teil ka WiFi-võrgu kaudu videoid ja muusikat saata (ja vastu võtta) teistele seadmetele, isegi kui neil pole rakendust installitud. Maagia toimimiseks piisab sellest, kui VLC on teie iPhone’i või iPadi installitud. Järgige samme:


Samm 1: Installige VLC rakendus oma iPhone’i või iPadi. Nagu eespool öeldud, piisab lihtsalt seadmesse installimisest.

VLC mobiilseadmetele

Tasuta allalaadimine


2. samm: Avage VLC ja puudutage seda käbi külgmenüü avamiseks.


3. samm: Lülitage WiFi jagamine sisse (Jaga WiFi kaudu). Jätke meelde selle suvandi all kuvatav IP-number.

4. samm: NĂĽĂĽd on kassil aeg hĂĽpata. Tippige oma arvutisse või muusse seadmesse (isegi Androidi või Windows Phone’i) veebibrauserisse meelde jäänud IP-aadress. Toimimiseks on oluline, et seade ĂĽhendatud sama WiFi-võrguga oma iPhone’ist / iPadist.

Avaneb leht, millel kuvatakse VLC ĂĽlekandeliides. Videoid või lugusid saate oma iPhone’i alla laadida või ĂĽles laadida lihtsalt brauseri kaudu.

Video või muusika saatmiseks iPhone’i / iPadi lohistage fail lihtsalt brauseriaknasse (kui kasutate arvutit) või puudutage + ekraani ĂĽlaosas.

Failide valimisel ja saatmisel kuvatakse see automaatselt VLC iPhone’is / iPadis, et saaksite neid vaadata või kuulata. Mida suurem on fail, seda kauem kulub selle edastamiseks.

Ei, te ei saa seda teistes rakendustes avada, peate VLC-d kasutama meediumipleierina. Kuid see on juba suurepärane lahendus, kui saate videoid ja muusikat vastu võtta teistelt inimestelt, kellel pole iPhone’i. See on ka lihtne viis meediumite teisaldamiseks arvutist iPhone’i / iPadi, ilma et peaksite iTunes’i kasutama, ja selle eelisena, et saate kasutada kõige erinevamaid formaate ja mitte ainult neid, mida sĂĽsteem toetab.


Kui teile see näpunäide meeldis, jagage seda oma sõprade või perega. Sellelt lingilt leiate rohkem iPhone’i ja iPadi õpetusi.