Liigutuste kirjutamine - kuidas alla laadida Android 4.2 käekiri

Liigutuste kirjutamine – kuidas alla laadida Android 4.2 käekiri

Pärast Android 4.2 kasutuselevõttu, selle nädala alguses, läksid paljud funktsioonid läbi võrgu. Eile avaldasime artikli, kuidas alla laadida Android 4.2 panoraamkaamerad ja saada funktsioon Photo Sphere. Täna on teie kord kontrollida, kuidas alla laadida Gesture Typing – uus kirjutamisviis, mida pakub Google'i opsĂĽsteemi uusim versioon.

Žestide sisestamine võimaldab kasutajatel žeste kirjutada

Uue Android 4.2 Jelly Bean klaviatuuri funktsiooni installimiseks on kaks võimalust. Esimeses variandis pole nutitelefoni juuri vaja, teises variandis kohustuslikke nõudeid, kuna peate installima ROMi.

Esimene kord

Laadige lihtsalt alla see APK. Valige kindlasti "tundmatu allikas". Pärast installimist peate aktiveerima ainult Androidi klaviatuuri. Selleks avage: Seadistused -> Keel ja sisestus -> Klaviatuur ja sisestusmeetodid -> valige Tavaline klaviatuur ja valige äsja installitud rakendus.

Soovitan APK alati alla laadida otse mobiilseadmest. Teil on vaja 12,35 MB ruumi.

Märkus. APK ei tööta HTC Desire HD (Android 2.3) jaoks. Testin teistes seadmetes ja lisan testi ilmumisel nimekirja. Kui saate oma seadmesse alla laadida, jagage teavet allpool olevates kommentaarides.

Teine pool

Kui see valik teie nutitelefonis ei tööta ja teil on juurjuurdepääs, soovitan selle ZIP-faili alla laadida ja installida taasterežiimis, nagu oleks see tavaline ROM.

Uudishimu

Tegelikult pakub žestikirjutamine Jelly Bean 4.2-l samu funktsioone kui teistel klaviatuuridel, näiteks Swype. Erinevus on see, et me ei pea välist rakendust alla laadima, kuna see integreeritakse Androidi klaviatuuriga ja järelikult ei pea te rakendusele raha kulutama. Pange tähele, et see pole lõplik versioon, nii et ärge üllatage vigadega.

Pilt: Google

. (tagsToTranslate) Tippimisliikumine (t) allalaadimine (t) käekiri (t) Android 4.2 (t) ROM (t) APK