LinkedIn alustab Brasiilias lugude testimist; 1 Parool, PDF Expert, GoodNotes ja Adobe Premiere Pro on uuendatud

Viimaste rakenduste värskenduste hulgas näeme seda LinkedIn alustas selle uute funktsioonide testimist Lugu (sarnane Instagramiga) Brasiilias, reaalajas.

Peale selle rakendused 1 parool, PDF-ekspert, GoodNotes ja Adobe Premiere Pro on värskendatud täiustuste ja uudistega. Kas peaksime nende juurde minema?

LinkedIn


LinkedIni rakenduse ikoon

Eile (14/4) alustas LinkedIn uue funktsiooni testimist, mis tõenäoliselt jagab kasutajate arvamusi: LinkedIni lood. Nagu Facebooki tooted (Instagram, WhatsApp ja Messenger), pakuvad ka nüüd ärirakendused võimalust saata fotosid ja videoid, mis on saadaval 24 tundi.

LinkedIni lood

Uuendus on beetaversioonis olnud alates eelmise aasta veebruarist ja seda hakati katsetama ainult Brasiilias, kus platvormil on ĂĽle 40 miljoni kasutaja – tellijate arvult suuruselt neljas riik ja teenuse suuruselt kolmas videotootja.

LinkedIni lugude kaudu on kõigil Brasiilia kasutajatel võimalus säilitada ühenduste ja jälgijate võrk pingevabalt ja lõdvestunult. Mõjutaja saavad jagada ülevaade oma ettevõtte kohta, saavad eksperdid teada ja jagavad oma sektori suundumusi.

LinkedIni lood on nĂĽĂĽd saadaval iOS-is ja Androidis. Siiani pole prognoose, millal ressursse teistele riikidele laiendatakse.

1 parool


1Password - paroolihalduri rakenduse ikoon

Populaarset paroolihaldurit on uuendatud uue sildikorraldaja ja võimalusega linki teistega jagada otse oma kontolt. Lisaks saate nüüd teiste filtrite seas loendi sortida saidi, muudatuse kuupäeva järgi.

Lõpuks sai rakendus mitmeid parandusi ja parandusi, sealhulgas lahendus, mis takistas paroolide täielikku kuvamist laienduses 1Password või veebis automaatse täitmise režiimis.

PDF-ekspert 7


Rakenduse PDF Expert 7 ikoon: redigeeri PDF-i

PDF-i lugeja / toimetaja on käivitanud uue funktsiooni, mis kindlasti parandab iPhone’i dokumentide välimust: lugemisreĹľiim. Rakenduses PDF-faile vaadates näete paremas alanurgas uut nuppu, mis aktiveerib uue vaate.

PDF-eksperdi lugemisreĹľiim

Lugemisrežiim võtab PDF-sisu, teisendab selle teie seadme suurusele lihtsustatud paigutuseks ja pakub teie eelistustele kohandamiseks spetsiaalseid kuvasätteid.

Praegu on originaalses PDF-is loodud märkmeid lugemisreĹľiimis võimatu vaadata, kuid Readdle’i arendaja ĂĽtleb, et töötab selle lubamise eest tulevases värskenduses. Kuid lugemispunktide märkimiseks on edusammude salvestamiseks võimalusi, kui loete muu hulgas väga suurt PDF-i.

Hea märkused 5


GoodNotes 5 rakenduse ikoon

Annotatsioonirakenduse uusim värskendus on pĂĽhendatud universaalsetele ostudele App Store’ist. NĂĽĂĽd, kui ostate rakenduse iOS / iPadOS, on see ĂĽhe ostuna saadaval ka macOS-is (ja vastupidi).

Maci vanemate versioonide kasutajate jaoks on siiski probleem: Apple ei ole võimaldanud rakenduse olemasolevaid versioone ühendada, mis tähendab, et kui olete MacOS-i rakenduse ostnud ja teil pole iOS-i versiooni, ei saa te seda värskendada, ilma et peaksite seda uuesti ostma.

Kui te ei soovi rakendust osta, töötab macOS-i vana versioon normaalselt, kuid ei saa nĂĽĂĽdsest värskendusi. GoodNotese meeskonna sõnul kasutab ainult murdosa kliente Maci rakendust ilma iPhone’i vastet.

Adobe Premiere Pro

Adobe Premiere Pro videotöötlus võidab oma viimases värskenduses uue funktsiooni nimega “Tootmine”, mis koosneb tööriistakomplektist, mille eesmärk on parandada suurte projektide töövooge.

Täpsemalt võimaldab see teil projekte korraldada ja viidata, teha koostööd mitme kirjastajaga, kaitsta meediat ja parandada väiksemate projektide toimivust.

Et koostöö ei laguneks, on ressursil võimalus reaalajas ka näha, kes on võrgus ja milliseid muudatusi projektis tehti.

Lõpuks, kuni 17. augustini on Premiere Pro ja After Effectsi plaanide tellijatel tasuta juurdepääs Meeskonnaprojekt, Adobe pilvetööstuse teenus. Selle abil salvestatakse ja salvestatakse failid Creative Cloudi, pakkudes kõigile kasutajatele neile juurdepääsu, olenemata nende asukohast.