Tech Visa ärirakendus avatakse 2. jaanuaril

LinkedIn soovib tuua võrguvõrgustiku “reaalsesse maailma” ja debĂĽĂĽdi show-tegemise ĂĽritustele

Ettevõtted soovivad nĂĽĂĽd LinkedIn Events’i kaudu tuua veebifunktsioone fĂĽĂĽsilisse maailma. India teadus- ja arendusosakonna väljatöötatud tööriistad lubavad kasutajatel kavandada ja reklaamida erialaseid ĂĽritusi, võrgustike loomist või isegi töötubasid.

2018. aasta novembris viis ettevõte läbi LinkedIn Eventsiga proovisõidu, piirdudes vaid mõne üritusega Ameerika Ühendriikides. Pärast positiivse tagasiside saamist otsustas LinkedIn edasi minna ja tööriista edasi arendada.

Uued funktsioonid ilmuvad üksustena Microsofti sotsiaalvõrgustiku menüüdes, kas veebilehtedel või mobiilirakendustes. Praegu jõuavad LinkedIn Events ingliskeelsetesse riikidesse alates 17. oktoobrist. Ettevõtte sõnul on peatselt laienemine teistele turgudele.

India LinkedIn India tootehalduse direktori Ajay Datta sõnul on funktsioonide loomine pressiteate vahendusel seotud ametialaste suhete tugevdamisega näost näkku suhtlemise kaudu. “Meie andmed näitavad, et inimese võimalused LinkedInis päringut vastu võtta kahekordistuvad, kui mõlemad osapooled on ĂĽritusel osalenud,” ĂĽtles Datta.

Microsofti sotsiaalse võrgustiku strateegilised otsused võivad lõppkokkuvõttes olla viis kasumi suurendamiseks koos lisakontode ja reklaamidega. Lisaks, kui see muutub populaarseks, võib see funktsioon suunata LinkedIn’i konkureerivatesse rakendustesse nagu Meetup, veebisaitidele nagu Eventbrite ja isegi Facebooki sĂĽndmuste loomise funktsioon.