contador gratis Skip to content

Linkle’i rakendus ĂŒhendab Ă€rimehi ja naabruses tegutsevaid spetsialiste

Linkle'i rakendus ĂŒhendab Ă€rimehi ja naabruses tegutsevaid spetsialiste

Aegadel, kui andmise kohta rÀÀgiti palju Konkurents (olgu see siis suhtes, tootega, mida soovite osta / mĂŒĂŒa, leida toitu lĂ€himast ettevĂ”ttest jne), miks mitte rakendada seda kontseptsiooni töö leidmiseks, mis on teie elukohale vĂ€ga lĂ€hedal, vĂ€ltige tööleminekut oma töökoha saamiseks ja pĂŒĂŒate saada paremat elukvaliteeti?

Selle peale mĂ”eldes loodi rakendus Linkle, mis ĂŒhendab tööandjaid inimestega, kes otsivad tööd kodu lĂ€hedal.


Lingi rakenduse ikoon

Valmistatud brasiillasest Rosane Prado, kes otsustas kolida Ameerika Ühendriikidesse, et suurendada selle toote loomise vĂ”imalusi ja saavutada ĂŒlemaailmne ulatus, seisis ta silmitsi mitme probleemiga, mis seisavad silmitsi Ameerika ĂŒhiskonna tegelikkusega. NĂ€iteks: esimese ĂŒheksa kuu jooksul elas ta Bostonis (USA pĂ”hjaosas), kus ta koges draamat, kus inimesed kĂ€isid talvel tööl.

Talvel on töökohtade vahetus vÀga kÔrge, sest lumetormi saabudes ei saa inimesed töötada.

Floridasse Fort Lauderdale’i (osariigi lĂ”unaosast, kus ta elab siiani) kolides hakkas ta nĂ”udlusega sammu pidamiseks jĂ€lgima ĂŒhistranspordi nappust.

Need kogemused ja teised PĂ”hja-Ameerika aitasid hiljuti Brasiilias kĂ€ivitatud rakendust paremaks muuta – tĂ€psemalt vaid mĂ”ni pĂ€ev pĂ€rast koronaviiruse (COVID-19) puhangu tĂ”ttu piirangute rakendamist.

Arvestades praegust hetke, mis pĂ”hjustas paljude inimeste töö kaotamise – mĂ”ned isegi tööle saamise raskuste tĂ”ttu -, vĂ”ib Linkle olla alternatiiv lĂ€hedal asuva töö leidmisele.

PĂ€rast rakenduse kĂ€ivitamist lisatud funktsioon on solidaarsus – praegu nĂ€itab see COVID-19 abi vajavatele inimestele lĂ€hedasi inimesi, ĂŒhendades abi pakkuvaid / vajavaid inimesi.

Seda rakendust saab iOS-i ja Android-seadmetes tasuta alla laadida. Esimene samm Linkle’i konsolideerimisel Brasiilias on meelitada ettevĂ”tteid, kes on huvitatud vabade kohtade pakkumisest lĂ€heduses elavatele töötajatele (tasuta) – ettevĂ”tted, kes on huvitatud Linkle’i kaudu töö pakkumisest, peavad registreeruma rakenduse ametliku veebisaidi kaudu.

Suur algatus, eks?