Linkle’i rakendus ĂĽhendab ärimehi ja naabruses tegutsevaid spetsialiste

Aegadel, kui andmise kohta räägiti palju Konkurents (olgu see siis suhtes, tootega, mida soovite osta / müüa, leida toitu lähimast ettevõttest jne), miks mitte rakendada seda kontseptsiooni töö leidmiseks, mis on teie elukohale väga lähedal, vältige tööleminekut oma töökoha saamiseks ja püüate saada paremat elukvaliteeti?

Selle peale mõeldes loodi rakendus Linkle, mis ühendab tööandjaid inimestega, kes otsivad tööd kodu lähedal.


Lingi rakenduse ikoon

Valmistatud brasiillasest Rosane Prado, kes otsustas kolida Ameerika Ühendriikidesse, et suurendada selle toote loomise võimalusi ja saavutada ülemaailmne ulatus, seisis ta silmitsi mitme probleemiga, mis seisavad silmitsi Ameerika ühiskonna tegelikkusega. Näiteks: esimese üheksa kuu jooksul elas ta Bostonis (USA põhjaosas), kus ta koges draamat, kus inimesed käisid talvel tööl.

Talvel on töökohtade vahetus väga kõrge, sest lumetormi saabudes ei saa inimesed töötada.

Floridasse Fort Lauderdale’i (osariigi lõunaosast, kus ta elab siiani) kolides hakkas ta nõudlusega sammu pidamiseks jälgima ĂĽhistranspordi nappust.

Need kogemused ja teised Põhja-Ameerika aitasid hiljuti Brasiilias käivitatud rakendust paremaks muuta – täpsemalt vaid mõni päev pärast koronaviiruse (COVID-19) puhangu tõttu piirangute rakendamist.

Arvestades praegust hetke, mis põhjustas paljude inimeste töö kaotamise – mõned isegi tööle saamise raskuste tõttu -, võib Linkle olla alternatiiv lähedal asuva töö leidmisele.

Pärast rakenduse käivitamist lisatud funktsioon on solidaarsus – praegu näitab see COVID-19 abi vajavatele inimestele lähedasi inimesi, ĂĽhendades abi pakkuvaid / vajavaid inimesi.

Seda rakendust saab iOS-i ja Android-seadmetes tasuta alla laadida. Esimene samm Linkle’i konsolideerimisel Brasiilias on meelitada ettevõtteid, kes on huvitatud vabade kohtade pakkumisest läheduses elavatele töötajatele (tasuta) – ettevõtted, kes on huvitatud Linkle’i kaudu töö pakkumisest, peavad registreeruma rakenduse ametliku veebisaidi kaudu.

Suur algatus, eks?