contador gratis Saltar al contenido

Linksys toob turule Velop WiFi 6, mis ühildub Meshi tehnoloogia ja 802.11ax ühendustega

Linksys toob turule Velop WiFi 6, mis ühildub Meshi tehnoloogia ja 802.11ax ühendustega

A Linksys teatas selle nädala käivitamisest Velop WiFi 6, uusim lahendus traadita ühenduste jaoks kodus. Nagu nimigi ütleb, ühilduvad uued tooted uusima põlvkonna tehnoloogiaga Wi-Fi 6, mida nimetatakse ka "AX WiFi" või 802.11ax-WiFi. Suurema stabiilsuse ja kiirusega suurema Interneti-katte lubadus.

Artikkel /

Uue põlvkonna traadita ühendused pakuvad rohkem kiirust ja turvalisust – ja sõbralikumat nime

Linksys Velop WiFi 6 süsteem ühildub ka Meshi tehnoloogiaga, mis aitab ühendada mitu ruuterit ja repiiterit järjestikku ilma signaali kvaliteeti kaotamata, mis on suuremate omaduste jaoks väga kasulik. Ettevõte tõstab esile uute toodete kasutamist praegu, kus kodudes on ühendatud üha rohkem seadmeid.

Linksys ütleb, et saate voogesituse vaatamiseks kasutada uut ruuterit 4K või edasi 8K samal ajal, kui teised võrgu kasutajad mängivad võrgus või kasutavad raskeid rakendusi. Muidugi, kõigepealt peab teie Interneti-pakett sisaldama kogu riba, mida Velo WiFi 6 lubab õigesti levitada.

Seadistamise hõlbustamiseks pakub tootja ka rakendust Linksys, mis ühildub Android ja iOS.

Velop WiFi 6 kuulutatakse USA-s soovitusliku hinnaga 399 dollarit (1591 R $) ja seda saab osta ka pakkides, mis on saadaval kahes ühikus, väljuvad 699 dollarit (2788 dollarit).

Allikas: Guru3D. (TagsToTranslate) linksys (t) arendab wifi 6 (t) wifi 6 (t) arendab (t) ruuterit (t) võrgusilma (t) internetti (t) traadita ühendust (t) wifi (t) võrku