Linux Deepin 20 Beta on allalaadimiseks saadaval, vaadake

Ăśks levitustest, mis esitleb väga ilusat liidest, on Linux Deepin versioonis 20 heade uudistega ja “rahustab” oma kasutajaskonda. Kui soovite kuulsast Hiina distroost rohkem teada saada, viisime läbi projekti ĂĽhe juhiga intervjuu, mida saate lugeda siit või vaadata allolevast videost.

Neile, kes pole Linuxi maailmast või astuvad sellesse praegu, „debüteeris” Linuxi levitamine Deepin 2014. aastal ja sellele pööratakse tähelepanu, kuna selle liides DDE (Deepin Desktop Environment) muutis Ubuntu baasiks ja läks siis üle Debiani stabiilsele versioonile.

Selle lühikese ettekandega näitame teile eelseisvaid uudiseid versioonis 20.

Uudised

Väljalaskemärkmetes hakkasid Deepini inimesed kommenteerima uut “ĂĽmber kujundatud”, mille DDE liides sai, nĂĽĂĽd ĂĽmardatud akenurkade, sujuvamate ja loomulikumate animatsioonidega, suurepärase mitme ĂĽlesande kuvamise ja värvikamate ikoonidega, pakkudes seeläbi elamust. sĂĽsteemis parem.

Varem installitud vaikerakendused muutuvad ja tulevad ka uued rakendused, kuid neid pole veel selgitatud.

Teine märkimisväärne värskendus on see, et Linux Deepin on nüüd varustatud versiooniga 5.3 tuumaga, parandades nii ühilduvust uuema riistvaraga ning tooma stabiilsuse ja turvaparandusi.

Süsteemivärskendustest rääkides on nüüd Linuxi Deepin 20 baas Debian 10, seega toob see kõik Debiani parandused, värskendused ja parandused.

Kui soovite selle alla laadida ja oma arvutis proovida, minge siia.

Selle muudatusega näivad ettevõtte Wuhan Deepin Technology Co Ltd süsteemid olevat pühendunud parima kasutajaliidese toomisele lõpptarbijateni, nii et Huawei hakkab selliste süsteemidega arvuteid müüma ja see on tore, nagu Dell tegi Ubuntu puhul. Sest kui süsteem on eelinstallitud, hõlbustab see juba kasutajate suhtlemist Linuxiga, kuna tal pole vaja seda installida, piisab lihtsalt pistikupesa ühendamisest ja kasutamisest.

Kuid milliseid kommentaare ootate Deepini uuelt Linuxi versioonilt? seda.

Kui teil on kahtlusi, pöörduge meie foorumi Diolinux Plus poole, näeme järgmises artiklis, kallistused!