Linux Mint arendajad teatasid Distro rakenduskeskuses värskendustest

Linux Mint arendajad teatasid, et Linux Mint 18.3, mis pole veel välja antud, peaks tooma uue rakenduse halduri versiooni, see peaks rakendusele tooma kaasaegse ilme.

SEE igakuised arenguaruanded Linux Mint toob huvitavaid uudiseid levitamise tuleviku kohta. Praegu on meil järgmisena viimane välja antud stabiilne versioon Linux Mint 18.2 Uuenda see peaks juhtuma alles pärast oktoobrit, see tähendab, et meil on veel hea aeg oodata, kuid võib-olla on see seda väärt!

Aja jooksul tekib rohkem asju, kuid siiani peaks Linux Mint 18.3 oma teemat parandama, eriti teatud rakendustes, näiteks hoidlate lähtekoodihaldur, mis toetab nüüd GTK3 ja kõrge eraldusvõimega kuvareid.

Graafiline keskkond Kaneel Hübriidvideokaardi abil saate tuge talveunest. Sisselogimisekraan, see tähendab läks hiljuti üle LightDM-ile, Peaksite aktsepteerima rohkem kohandamisvõimalusi, nagu automaatse sisselogimise võimalus ja võimalus peita saadaolevate kasutajate loend. Paneeli indikaatoreid saab nüüd samuti aktiveerida ja deaktiveerida ning need näitavad näpunäiteid, mida igas toimingus teha, lisaks toetab sisselogimisekraan aktiveerimist Numeratsioonilukk käivitamisel.

Uus rakenduskeskus

Muidugi on kõik täiustused teretulnud, kuid omistan sellele teatud väärtuse. SĂĽsteemiga kaasas olev Linux Mint’i rakenduskeskus ehk “Application Manager” on Linux Mint’i ĂĽks paremaid komponente ja väärib suuremat tähelepanu.

Installige Linux Mint 18.3
Uus rakenduskeskuse kontseptsioon

Kuigi see on väga funktsionaalne, ei ole see aastate jooksul oma välimust muutnud ja on vananenud, eriti visuaalsuse osas. Arendajad teatavad, et Linux Mint 18.3 peaks tutvustama selle rakenduse uut versiooni koos uue kujundusega, mis sarnaneb veidi rohkem mobiilsete operatsioonisüsteemide poe kontseptsiooniga, näiteks Android ja iOS, disain ise on nende sõnul inspireeritud ka GNOME Tarkvarast, mis on tavaliselt kaasasolevate levitustega GNOME kest.

Mõistmiseks saame siin võrrelda, milline MintInstall (Application Manager) täna välja näeb:

Linux Mint

Muudatused võivad tunduda peened, kuid kindlasti muudavad neid. Kahjuks on enne viimast pilt olnud ainus pilt, mis mul õnnestus leida ja mis näitab natuke uut rakenduskeskust. Tahtsin tõesti näha, kuidas võre rakendused ja kategooriad, kui meil on mingisugune bänner ka lühidalt, ma tahan kujundust täielikult näha, nagu arvan, et ka teie, kuid kahjuks pole siiani midagi avaldatud.

Kujundades kõrvale, on Mint jaoks oluline, et olla hoidlatesse uute pakettide lisamisel ettevaatlikum, see on üks peamisi erinevusi Deepin täna näib see peale visuaalide olevat Linux Mint kodukasutajate peamine levitaja.

Mida arvate sellest eelvaatusest? Kas arvate ka, et on aeg renoveerimiseks? Jätke oma arvamus allolevatesse kommentaaridesse ja tellige ka ajaveebivoog, nii et kui meil on uudiseid, saate selle oma e-kirjaga igapäevases kokkuvõttes.

Järgmine!