Linux Mint Debiani väljaanne (LMDE) 3 “Cindy” beetaversioon on alla laaditav!

Uue versiooni jaoks on tulemas Linux Mint (Debian Edition) uus versioon, tuntud ka lĂĽhendiga “LMDE” lahti lasta ja nĂĽĂĽd saate testida beetaversiooni 3 kaneeliga.

Linux Mint Debiani väljaande (LMDE) versioon 3 on jõudnud oma beetaversiooni, ajale, mil kogenumaid kasutajaid kutsuti osalema lõpliku versiooni, koodnimega „Cindy“, väljaandmisel kampaanias „bug hunt“.

LMDE neile, kes te ei tea, on Linux Mint koos peaaegu kõigi oma traditsiooniliste tööriistadega, mis põhinevad ainult Debianil, mitte Ubuntu, nagu põhiversioonil. LMDE on välja töötanud sama meeskond nagu Linux Mint ja see on ĂĽks levitamise ametlikest versioonidest, kuid see ei saa sama kiireloomulist arendustegevust kui Ubuntu-põhine versioon (vähemalt praegu), mis ei tähenda, et see oleks tehtud “niikuinii”, kuid hea näide sellest on see, et see tuli välja praktiliselt kuu aega pärast käivitamist “traditsioonilise” rahapaja versioon 19.

Linuxi rahapaja versiooni „Debiani väljaanne“ peavad nad projekti „varundusdistrooks“, kui Ubuntu-põhine versioon mingil põhjusel kasutuskõlbmatuks muutub. Ka distro kui arendaja eesmärk ametlikes dokumentides selgitada, tõestage endale, et Linux Mint on võimalik luua ka ilma Ubuntu ja mõistke, kui palju tööd nad peaksid tegema, et sĂĽsteem toimiks, kui Ubuntu “kaoks”.

Leiate LMDE 3 beetaversiooni väljalaskemärkmed sellel aadressil. Versiooni allalaadimiseks on oluline kontrollida logisid teatatud vigade ja endiselt avatud vigade osas ning tuvastada tuvastatud probleemide võimalikke parandusi. lihtsalt pääsete sellele lingile juurde, kust leiate ISO-faile nii otse allalaaditavate failide kui ka torrentide jaoks.

LMDE käivitamiseks vajate vähemalt järgmist:

– 1GB RAM (soovitatav on 2GB);

– 15 GB kettaruumi (soovitatav on 20 GB);

– Minimaalne eraldusvõime 1024 Ă— 768

64-bitine ISO on soovitatav enamiku kaasaegsete arvutite jaoks, alates 2007. aastast, ja see võib ka olla saabas UEFI või BIOS-i kasutavates arvutites on 32-bitine versioon soovitatav ainult 32-bitiste protsessorite jaoks, vanemates arvutites ja see saab töötada ainult BIOS-iga.

Loe ka: 32 osina Kumba kasutada 64-bitist?

Ă–elge meile, kas teile meeldib kasutada Debiani Linuxi versiooni? Milline on teie kogemus LMDE-ga?

Järgmine!