Linuxi konverents toimub Microsofti peakorteris

Konkurents kogukondade vahel Linux ja Microsoft aastakümneid kestnud. Mõlema poole juhtide, fännide ja kasutajate avaldused on seda võistlust juba pikka aega hoogustanud. Kuid viimastel aastatel tänu avatud meeltele, kes on seadnud kõigi hea realistlikult oma egost või utoopilistest ideedest kõrgemale. Stseen hakkas muutuma.

Sel 2. augustil 2016 Microsoft käivitas Windows 10 aastapäeva värskenduses WSL (Windowsi alamsĂĽsteem Linuxile). Sama aasta 16. novembril ĂĽhines ettevõteLinuxi sihtasutus“liikmena”Plaatina“2017. aastal partnerlus Red Hatiga, ja 2018. aastal see vabastati 60 000 Linuxi patenti.

Võin siin veeta tunde, kirjutades kõigist suurtest suhtlustest ja partnerlustest Microsoft ja kogukond Linux viimastel aastatel. Kahe osapoole suhe “Avatud“ja”Kaan“Alates” tugevusest “on viimasel ajal paremaks läinud, mis on minu arvates kõigile parim. Pole asjata fraas “Microsoft armastab Linuxi“Seda on viimasel ajal nii palju kasutatud.

microsoft-loves-linux

2019. aasta septembri alguses “WSLconf 1“Asutaja korraldatav konverents Pengwin ja korraldas kogukond 10. ja 11. märtsil 2020 PT peakontoris Microsoft, Redmondis, Washington, Ameerika Ăśhendriigid.

Nende ürituste hulka kuuluvad loengud, häkatonid, esitlused ja arendajatele mõeldud üritused Internetis WSL. Arendajate kohalolek Microsoft vastutav WSL, arendusmeeskonnalt aadressil Ametlik vastutab arenduse eest Ubuntu aastal WSL, ja ka loojalt Pengwin.

Kui loete seda artiklit, olete konverentsisaidi lähedal ja olete huvitatud oma toote esitlemisest või ĂĽritusel esinemisest, hoidke ĂĽhendust uudiskirjaga, registreerides oma e-posti aadressil ‘WSLconf 1’ ametlik veebisait.

Üritus on tasuta, kuid ruumi on vähe. Seetõttu vajavad osalemishuvilised eelregistreerimist.

Lisateabe saamiseks kĂĽlastage aadressi ametlik ĂĽrituse veebisait.

Mida arvate hiljutistest sündmustest ja kuidas asjad on vahepeal juhtunud Microsoft ja kogukond Avatud lähtekoodiga viimastel aastatel? Minu arvates kipub see kahe varasema rivaalina peetud erakonna vaheline liit olema kasulik ainult kõigile asjaosalistele. Mitte ainult juhtidele ja arendajatele, vaid ka meile kõigile kasutajatele.

Kas teile meeldib Linux ja tehnoloogia? Kas teil on küsimus või probleem, mida te ei suuda lahendada? Ole osa meie kogukonnast aadressil Diolinux Plus!

Kõik on tänaseks isiklik! ?


Kas olete näinud viga või soovite lisada selle artikli soovituse? Tegema koostööd, Kliki siia.