Lisage esiletõstetud pilt WordPressi RSS-i

Vaikimisi on kõigil WordPressi kasutavatel saitidel automaatne RSS-voog, kuid kanalil pole kuvatud postituste piltide kuvamiseks kohalikku tuge.

Nende reaalajas kuvamine RSS-is võib olla mõnel juhul kasulik, näiteks voo kasutamine uute postituste jaoks automatiseeritud uudiskirja jaoks või nende kuvamine lugejates nagu Feedly. Õnneks on esiletõstetud piltide kinnistamise toe lisamine suhteliselt lihtne ülesanne.

Selleks peame sisestama koodi meie files.php faili. Tehke seda kindlasti lapseteemal, et tagada, et vanematemaatika võimalikus värskenduses ei jääks muudatusi. Esmalt tehke ka varukoopia, kuna functions.php on tundlik fail ja kui midagi valesti läheb, võib see rikkuda kogu teie saidi.

Sõeluge iga rida

Alustasime koodi loomisega funktsiooni piltide lisamiseks RSS-i. Vajaliku teabe saamiseks postitusest kasutame muutujat $ post.

Kui see on tehtud, peame WordPressile ütlema, et väljundmuutuja $ on tühi, lihtsalt vajaliku teabe sisestamiseks.

Kohe pärast seda kontrollitakse, kas postitusel on esiletõstetud pilt ja kui tulemus on õige, salvestame pildi ID ja pildi URL-i “täissuuruses”.

Soovi korral saate kasutada muid WordPressi pakutavaid suurusi:

 • Väike pilt: 150x150px;
 • Keskmine: 300x300px;
 • Keskmine_suur: 768x768px;
 • Suur: 1024x1024px;
 • Täis: Pildi algne suurus;
 • Massiiv (x, y): Asendage X ja Y soovitud väärtustega;

WordPressi koodeksis on esiletõstetud piltide kohta veelgi rohkem üksikasju. Sõltuvalt kasutatavast teemast võib RSS-is kuvatavate piltide toe lisamiseks olla muid võimalusi. Kui see funktsioon on saadaval, otsige oma teema dokumentatsiooni.

Pärast pildi kohta teabe hõivamist peame selle sisestama väljundmuutujasse, kasutades konkreetseid XML-silte, mis määratlevad selle sisu esiletõstetud pildina.

Pärast seda lisage lihtsalt toiming, kutsudes tulemuse jõustumiseks eelnevalt ehitatud funktsiooni. Ja valmis!

Lõpptulemus

Lõpptulemus näeb välja selline:

// Cria uma função
function add_rss_image() {
  global $post;
  $output="";
  // Procura se o post possui uma imagem destacada
  if ( has_post_thumbnail( $post->ID ) ) {
    $thumbnail_ID = get_post_thumbnail_id( $post->ID );
    $thumbnail = wp_get_attachment_image_src( $thumbnail_ID, 'full' );
      // Adiciona a tag media no XML com as informações de URL, altura e largura da imagem
    $output .= '

Dengan kode ini ditambahkan ke functions.php Anda, situs Anda seharusnya sudah memiliki dukungan untuk gambar yang ditampilkan dalam umpan RSS. Dengan ini, Anda dapat mengembangkan strategi pemasaran email dengan mengirimkan konten Anda secara otomatis melalui email dan dengan dukungan untuk gambar unggulan. Ini bagus untuk SEO situs web Anda!

Apakah Anda memiliki tutorial tentang WordPress yang ingin Anda lihat di sini? Tinggalkan komentar ?

Selanjutnya!