Lisage oma hääl Maa planeedi kaitseks

Lisage oma hääl Maa planeedi kaitseks

Veebisaidi Voice of the Planet käivitas sel aastal Davosis Global Shapers-i grupp ja see soovib ühendada kõiki inimesi maailmas looduse ja inimeste jaoks uute tehingute otsimiseks ning kiiret tegutsemist praegust loodust ähvardava kriisi lahendamiseks.

Seda liikumist toetavad mitmed humanitaarorganisatsioonid, sealhulgas Monkey Alliance, Birdlife International, ClientEasth, Climate Reality Project, Conservation International, Fauna and Flora International, Globaia ja Global Shapers. Ja sait on hostitud WWF-i Planet Kita platvormil koos Netflixiga.

Kui usute, et see on õige tee, liituge oma häälega liikumisega, mis soovib loodust kaitsta, ja määrake 2030. aastaks taastumisstrateegia. Kohaehitajad usuvad, et 2020. aasta võib olla pöördepunkt, kuid kõigil on vaja anda oma osa, sest siis on võimalik tulevikku luua kõigile ees.

Kui olete oma hääle lisanud ja oma nime ning e-posti aadressi jätnud, peate võtma ühe viiest liikumiskohustusest: muutma söödut, kasutama puhast energiat, muutma ostlemisviisi, paluma ostetud ettevõttel käitumist muuta. ning uurida ja noorendada loodust kohapeal.

Kuid saate ka sotsiaalmeedias žeste jagada, sõpru tuvastada ja sõnumeid levitada. Planeti jaoks, sest meil on ainult üks.