Lisahüvitiste määramise delegeerimise funktsioon; Twitter ja Google Drive saavad uudiseid

Siin oleme tagasi kolme populaarse rakenduse värskendusega Rakenduste pood!

Pritsmed


Splash-rakenduse ikoon - lugemismeili rakendus


Splash-rakenduse ikoon - lugemismeili rakendus

Populaarne iOS / macOS e-posti klient on omandanud mõlema platvormi jaoks uue funktsiooni, mis on eriti kasulik neile, kes seda tüüpi suhtlust tööl kasutavad: võimalus meilide delegeerimine kolleegi või alluva ülesandeks.

Selle abil saab juht või rühmajuht saada e-kirju ja määrata need viivitamatult ühe või mitme meeskonnaliikme ülesandeks; Saate määrata lõppkuupäeva. Valitud inimene saab e-kirja nagu kõik teisedki, kuid Spark hoiatab, et see on ülesanne, ja kuvab täitmise tähtaja. Kui ülesande meil on märgitud täielikuks, saab haldur teate, milles teavitab teda sellest asjaolust.

Siin on demovideo:

See tööriist on ainult Spark for Teamsile ja võimaldab tasuta versioonis kuni kümme delegaati kuus; täieliku funktsiooni avamiseks peate versioonile Spark Premium üle minema 8 dollarit kasutaja kohta.

Indoneesia


Twitteri rakenduse ikoon

Lindu suhtlusvõrgustik tutvustab omakorda uusi asju, mis on väga kasulikud neile, kellele meeldib fotosid ja videoid avaldada: a kaamera täielikult renoveeritud, kättesaadavam ja võimsam.

Kas nägite midagi? Piiksuma! Meie uus kaamera on vaid mõne sammu kaugusel, et saaksite kiiresti soovitud jäädvustada. Lähipäevil saadaval kõigile kasutajatele.

Selle muudatusega jättis kaamera oma seni varjatud koha, kirjatarbele säutsud, privilegeeritud positsiooni jaoks, mis sarnaneb Instagramiga. Pühkige lihtsalt ajaskaalalt vasakule ja saate kohe tulistada või tulistada, sealhulgas võimalus sealt otseülekannet teha.

Kui sisu on hõivatud, saate valida lisatava teksti, aktsendi värvi ja räsimärgid isikupärastatud – Twitter soovitab isegi mõnda teie asukoha põhjal. Uue kaamera poolt võrgualgoritmis pole meediaprioriteete seatud, kuid neid kasutatakse sagedamini vahekaardil „Mis juhtub“.

Praegu pole veel teavet kleebis või armsad filtrid – õnneks näib, et Twitter soovib oma platvormil säilitada tõsise tõsiduse.

google Drive


Google Drive'i rakenduse ikoon - salvestusruum

Pilveteenused võitsid poevannid ja järgivad nĂĽĂĽd uusimaid filosoofia juhiseid Materjali kujundus, Google’ilt – nagu juhtus mõni kuu tagasi Gmailiga.

Uuel liidesel on rohkem valgeid alasid, uuendatud fonte ja madalam navigeerimisprioriteet – allosas olevas menĂĽĂĽs on nĂĽĂĽd rohkem võimalusi kiireks juurdepääsuks. Uus vaheleht, nn “Kodu”, näitab kasutajale kõige avatumaid ja asjakohasemaid faile kiireks avamiseks.

IOS-i ja Androidi kasutajad saavad värskendusi järgmise paari nädala jooksul.