Lisaks uutele AirPodidele võiks Apple tänavu turule tuua kaubamärgiga alakomplektiga kõrvaklapid

Mõni päev tagasi rääkisime kuulujuttudest uutest võimalustest AirPodid mis on sel aastal mõistlik, arvestades toote edukust ja asjaolu, et see lasti turule 2016. aasta lõpus.

Aga vähemalt analüütikute sõnul Ming-Chi Kuo (KGI Securitiesilt) ei pruugi see olla ainus Apple'i kaubamärgiga peakomplekt, mis ilmub 2018. aastal. Ta teab, et ettevõte valmistub ka teatavaks tegema. uued ringikujulised kõrvaklapid (üle kõrva, see tähendab need, mis katavad kogu kõrva) oma kaubamärgiga.

Apple'il on muidugi selle kategooria telefonimudelid, mis on näidatud selle artikli ülaosas oleval fotol. See on Studio3 traadita, mida turustati Beati disaini ja kaubamärgi all.

Siiski ütles Kuo, et see uus toode saab olema Apple'i kaubamärgiga tipptasemel ümbermõõduga peakomplekt, mis on selgelt juhtmeta. Sellel on täiesti uus disain ja sarnane praktilisus / mugavus, mida AirPodid pakuvad, võib-olla ka ümbris laadimiseks.

Ilmselt võime oodata ka kõrgemaid hindu. Nagu võrdlustööriistade puhul, maksab ka Beats Studio3 Wireless USA-s 350 USA dollarit ja siin Brasiilias 2100 USA dollarit. AirPodid maksavad siin 160 USA dollarit ja 1400 R dollarit.

Vaatamata selle toote kohta võimaliku teabe saamisele ei looda Kuo näha selle turule jõudmist enne selle aasta neljandat kvartalit. Panuse nimi?

AppleInsideri kaudu