Lisateave HomePodi kohta: Ĺľestide juhtimine, AppleCare + katvus, kasutamine teistes riikides ja palju muud! [atualizado: FLAC]

Lõpuks ometi! Täna varem, pärast pikka ootamist, saime teada stardi ĂĽksikasjadest HomePod, Apple’i esimene nutikas kõlar. NĂĽĂĽd on ootuspäraselt tekkinud seadme kohta veel ĂĽks detailide komplekt. Me muidugi näeme seda kõike.

Nagu teatas 9 kuni 5 Mac, Andis Apple välja HomePodi põhilise kasutusjuhendi ja koos sellega üksikasjalikult, kuidas saate kõlareid juhtida kii seadme ülaosas olevale puutetundlikule pinnale. Kedagi üllatamata on žestid väga sarnased juba EarPodsi seadmetega: kui lugu mängib, on võimalik ühe puudutusega taasesitus peatada või jätkata; raja läbib kaks puudutust, samas kui kolm naasevad eelmisele.

HomePodi liikumine

Lisaks käsule “Mis seal ikka, Siri” (“Hei, Siri”), saab kasutaja digitaalse abistaja aktiveerimiseks pinda puudutada ja hoida. Taasesituse ajal kuvatakse ĂĽlemisel ekraanil ka nuppe „+” ja „-”, mida kasutaja saab helitugevuse suurendamiseks või vähendamiseks puudutada või hoida.

Apple pakub ka rohkem ĂĽksikasju HomePodi kui a kasutamise kohta valjuhääldi. Seadme kohta pressiteates, mille paljastas meie sõber Guilherme Rambo, teatas ettevõte, et koos iPhone’iga saab kõlarit kasutada “selge ja karge helikvaliteediga” kõnedes, kuid ise ei saa helistada ega kõnesid vastu võtta – peate helistama või helistama. vastake kõnele iPhone’is ja edastage see järgmisele HomePodile.

Ă•nneks seadme kasutamine paljud kasutajad tundub piisavalt lihtne (oodata, arvestades HomePodi kodumaist iseloomu). Kõik kodus olevad inimesed, kes kasutavad iPhone’i kõnesid, saavad pärast seadistamist need kõnelejale ilma suuremate tĂĽsistusteta edastada; Samad reeglid kehtivad Sirile ja kui hostid kuulavad Apple Musicus muusikat (see põhineb seadmes registreeritud kontol).

HomePod

Rääkima Apple Music, tuleb märkida, et HomePodi algne reproduktsioon ei hõlma ainult Voogesitus Apple’ilt. Kasutajad saavad mängida ka Internetist ostetud muusikat itunes’i poodsamuti raadio mängimine Võita 1 või taskuhäälingusaated otse kõlari kaudu, ilma et peaksite AirPlay-d kasutama (mida oleks vaja näiteks teiste muusikaplatvormide jaoks nagu Spotify).

Väga oluline punkt Brasiilia kasutajate jaoks – ja kõigi teiste riikide jaoks, kes HomePodi esialgsel käivitamisel ei saa (st ĂĽlejäänud maailm, välja arvatud USA, Suurbritannia ja Austraalia), on tõenäosus, et kõneleja töötab muudes piirkondades, välja arvatud need, mida juba regulaarselt käivitati. ametnik. Ootuspäraselt jah, seade saab töötada kõikjal – seni, kuni see on inglise keeles või järk-järgult lisatavates keeltes (järgmisena tulevad prantsuse ja saksa keel, arvestades, et HomePod käivitatakse Prantsusmaal ja Saksamaal põhjapoolkera kevadel).

HomePod

Lõpuks olulised probleemid, mida käsitleda: AppleCare +. HomePodi pikendatud garantiipakett maksab samuti 39 dollarit 9 kuni 5 Mac leitud Apple poodidele levitatud dokumentidest. Väärtus pikendab seadme garantiid kahe aasta võrra ja katab kuni kaks juhuslike kahjustuste juhtumit, mis häirivad selle funktsiooni (esteetiline kahju ei mängi rolli) – iga sellise remondi eest maksate lisaks 39 dollarit.

Huvitav boonus on see, et garantii hõlmab ka AirPorti tooteid (arvate, et need on surnud, eks?) Ja nagu tavaliselt, toob see kaasa vana telefonitoe, mis aitab kasutajatel toodet seadistada.

Värskenda, jaoks Eduardo Marques 24. jaanuar 2018, 21:53

Peale Apple TV (4. põlvkond ja 4K) ning iPhone 7/7 Plus, 8/8 Plus ja X toetab HomePod ka helifailide taasesitust. FLAC.

FLAC neile, kes seda ei tea, on lĂĽhend Tasuta kadudeta helikodekidvõi kadudeta tasuta helikodekid. Praktikas räägime heli tihendamise koodekitest ilma informatsiooni kadumiseta – erinevalt MP3- ja AAC-vormingutest, mis eemaldavad helivoogust osa teabe, et failid oleksid kergemad.

Kvaliteetsete kõlarite osas on selles formaadis failide esitamise võimalus oodatust suurem.

9to5Mac kaudu