Lisateavet WordPressi kohta leiate algajatele ja programmeerijatele mõeldud tundides

Saidil WordPress Lessons on palju õppida, mis uurib väga erinevaid valdkondi alates veebisaidi esmakordsest loomisest ja avaldamise alustamisest kuni arenenumate arendusvaldkondadeni. On vaja pühendada veidi aega ja järgida näidustusi struktureeritud viisil, kuid see on ala, mida saate ka ressursina kasutada, kui on kahtlusi.

See platvorm on üks lihtsamaid ja võimsamaid veebiväljaannete tööriistu ning kõigest 13 aasta jooksul on platvorm toetanud üle 50 miljoni saidi kogu maailmas, sealhulgas CNN, NY Times ja ka SAPO TEK. Organisatsiooniarvutuste kohaselt töötab WordPress praegu üle veerandi infosaitidest.

Veebisaidi kaudu näete mõnda kõige asjakohasemat küsimust neile, kes soovivad luua WordPressil põhineva veebisaidi, pääseda juurde mallidele ja mõista vormindamist, kujundada ja arendada teemasid, kuid mõista ka ligipääsetavuse probleeme, SEO hooldust ja optimeerimist.

WordPressi õppetunnid on osa WordPressi koodeksist, mille eesmärk on olla platvormi kõigi teadmiste entsüklopeedia ja osaleda kogukonnas selles dokumenteerimises.